AplikácieŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Messenger by sa mohol vrátiť späť do hlavnej aplikácie FacebookNie tak dávno spoločnosť Facebook prinútila svojich používateľov na prechod do externej aplikácie Messenger ak chceli využívať funkciu chatovania. Najnovšie, portál Gizchina.com prichádza s reportom, ktorý hovorí, že by sa Messenger mohol vrátiť späť do hlavnej aplikácie.

Vráti sa Messenger do hlavnej aplikácie Facebooku?

Portál Gizchina.com sa odovoláva na report Jane Manchun Wong, výskumníčku, ktorá sa špecializuje na objavovanie ešte oficiálne nevypustených funkcionalít. Tá, prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala niekoľko screenshotov z rozhrania aplikácie Facebook kde pribudlo dedikované tlačidlo na Messenger. Manchun tvrdí, že po kliknutí na tlačidlo Facebook nepresmeruje používateľa mimo rozhrania aplikácie, ale ponechá ich v rámci hlavnej aplikácie Facebook.

Aktuálne to vyzerá, že táto funkcia je dostupná len pre limitovanú skupinu ľudí v rámci testových zostavení aplikácie. V každom prípade by sa jednalo podľa nášho názoru o krok, ktorý by uvítalo mnoho používateľov. Tí by možno uvítali ešte aj integráciu služieb ako Instagram a WhatsApp. V každom prípade čas ukáže či sa informácie vyššie potvrdia alebo nie.

Zdroj: via Gizhina.com

TIP  Xiaomi pripravuje ďalšie 2 smartfóny s procesom Qualcomm Snapdragon 855 s vyskakovacou kamerou

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close