APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Messenger by sa mohol vrátiť späť do hlavnej aplikácie Facebook

Nie tak dávno spoločnosť Facebook prinútila svojich používateľov na prechod do externej aplikácie Messenger ak chceli využívať funkciu chatovania. Najnovšie, portál Gizchina.com prichádza s reportom, ktorý hovorí, že by sa Messenger mohol vrátiť späť do hlavnej aplikácie.

Vráti sa Messenger do hlavnej aplikácie Facebooku?

Portál Gizchina.com sa odovoláva na report Jane Manchun Wong, výskumníčku, ktorá sa špecializuje na objavovanie ešte oficiálne nevypustených funkcionalít. Tá, prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala niekoľko screenshotov z rozhrania aplikácie Facebook kde pribudlo dedikované tlačidlo na Messenger. Manchun tvrdí, že po kliknutí na tlačidlo Facebook nepresmeruje používateľa mimo rozhrania aplikácie, ale ponechá ich v rámci hlavnej aplikácie Facebook.

Aktuálne to vyzerá, že táto funkcia je dostupná len pre limitovanú skupinu ľudí v rámci testových zostavení aplikácie. V každom prípade by sa jednalo podľa nášho názoru o krok, ktorý by uvítalo mnoho používateľov. Tí by možno uvítali ešte aj integráciu služieb ako Instagram a WhatsApp. V každom prípade čas ukáže či sa informácie vyššie potvrdia alebo nie.

Zdroj: via Gizhina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close