ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp by mohol už čoskoro dostať tmavú tému a biometrickú autentifikáciu

Približne takto mesiac dozadu Facebook Messenger obdržal možnosť prepnutia svetlej témy do tmavej. Vyzerá to tak, že čoskoro by obdobná funkcia mohla pribudnúť aj v aplikácii WhatsApp.

Tmavé rozhranie a biometrická autentifikácia

Portál Wabetainfo.com priniesol report o tom, že vývojári jednej z najrozšírenejšej komunikačnej platformy, WhatsApp, testujú tmavé rozhranie, vrátane biometrickej autentifikácie. Nové funkcie by sa mali už čoskoro objaviť v rámci BETA verzie aplikácie WhatsApp Beta 2.19.83.

WhatsApp tmave rozhranie
Zdroj: wabetainfo.com

Podľa screenshotu, ktorý priniesol portál WABetainfo, Tmavý režim kompletne zmení rozhranie systému. Nemala by chýbať ani funkcia odomykania aplikácie prostredníctvom skenu odtlačku prstu. Po nastavení odomykania aplikácie prostredníctvom odtlačku prstu si používateľ bude môcť upraviť časový interval, v rámci ktorého aplikácia nebude vyžadovať opätovné prihlásenie.

WhatsApp biometricka autentifikacia
Zdroj:wabetainfo.com

Novinky v aplikácií by mali byť podľa aktuálnych informácií najprv dostupné len pre majiteľov telefónov, ktorí bežia na BETA verziách Androidu.

Zdroj: wabetainfo.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close