ANDROIDAplikácieSpravodajstvo

WhatsApp by mohol už čoskoro dostať tmavú tému a biometrickú autentifikáciu

Približne takto mesiac dozadu Facebook Messenger obdržal možnosť prepnutia svetlej témy do tmavej. Vyzerá to tak, že čoskoro by obdobná funkcia mohla pribudnúť aj v aplikácii WhatsApp.

Tmavé rozhranie a biometrická autentifikácia

Portál Wabetainfo.com priniesol report o tom, že vývojári jednej z najrozšírenejšej komunikačnej platformy, WhatsApp, testujú tmavé rozhranie, vrátane biometrickej autentifikácie. Nové funkcie by sa mali už čoskoro objaviť v rámci BETA verzie aplikácie WhatsApp Beta 2.19.83.

Zdroj: wabetainfo.com

Podľa screenshotu, ktorý priniesol portál WABetainfo, Tmavý režim kompletne zmení rozhranie systému. Nemala by chýbať ani funkcia odomykania aplikácie prostredníctvom skenu odtlačku prstu. Po nastavení odomykania aplikácie prostredníctvom odtlačku prstu si používateľ bude môcť upraviť časový interval, v rámci ktorého aplikácia nebude vyžadovať opätovné prihlásenie.

Zdroj:wabetainfo.com

Novinky v aplikácií by mali byť podľa aktuálnych informácií najprv dostupné len pre majiteľov telefónov, ktorí bežia na BETA verziách Androidu.

Zdroj: wabetainfo.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Redmi K20 bude disponovať lepším skenerom odtlačkov prstov v displeji ako vlajková loď Xiaomi Mi 9
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close