SpravodajstvoXiaomi

Hľadáte nový dizajn pre váš Xiaomi smartfón? Tento motív vás zaručene osloví, čo naň poviete?

Ak hľadáte nový svieži dizajn s prvkami minimalizmu do vášho smartfónu, táto téma od Xiaomi vás ohromí. Vyskúšate ju aj vy?

Aplikácia Motívy v Xiaomi smartfónoch tvorí súčasť nadstavby MIUI snáď od nepamäti. Za tie roky sa v aplikácii nahromadilo množstvo motívov, medzi ktorými sa len ťažko vyberá. A práve preto by sme vám radi dali do pozornosti jeden dizajn používateľského rozhrania, ktorý vás isto osloví. Vďaka minimalistickým prvkom, elegantnému tmavému režimu či zmene takmer všetkého, na čo v smartfóne narazíme, sa táto téma radí medzi najpodarenejšie a sme si istí, že osloví aj vás. Tak čo na tento motív poviete, pridáte si Simple theme V12 i do vášho Xiaomi, Redmi či Poco smartfónu?

Tmavý motív s červenými prvkami je pripravený pre váš smartfón

Ak ste fanúšikmi tmavého režimu a ste zvyknutí na to, že váš model skrášľuje tmavá farba, Simple theme V12 je tu práve pre vás. Čiernu farbu minimalistickými prvkami v téme vesmíru dopĺňajú elegantné červené kontúry, ktoré nájdeme nielen vo widgetoch či upozorneniach, no doplnia i nové Centrum ovládania či systémové aplikácie. Bonusom motívu je ďalej i zmena notifikačného riadku, ktorý prináša mierne odlišné ikony pre signál či batériu.

Xiaomi téma Simple theme V12
Zdroj: miuithemez.com

Redizajnom si však v prípade tohto motívu prejdú i ikony. Tie získajú mierne odlišný minimalistický dizajn i tvar, ktorý skvele zapadne do celkového dojmu z motívu. Aby sme však nezabudli, celý motív si vychutnáte lepšie s aktivovaným tmavým režimom smartfónu. V prípade aktívneho svetlého režimu váš smartfón síce bude mať tmavé prvky, no také Centrum ovládania či notifikácie sa prepnú do nie príliš ladiaceho dizajnu.

Čo robiť, ak motív nie je u vás dostupný?

Nie v každom smartfóne sa musia všetky témy zobrazovať rovnako. Môže sa teda stať, že motív s názvom Simple theme V12 v aplikácii neuvidíte. V takomto prípade môžete skúsiť zmeniť región svojho smartfónu napríklad na Indiu a mali by ste tento dizajn nájsť. Práve India totiž zobrazuje všetky motívy bez obmedzení a po stiahnutí a aplikovaní motívu môžete jednoducho región svojho zariadenia zmeniť späť. Dávame vám však do pozornosti, že tento motív je dostupný pre všetky Xiaomi, Redmi i Poco zariadenia bežiace na verzii nadstavby MIUI 12 a novšej.

Ako sa vám páči tento dizajn smartfónu? A máte nejaké tipy na ďalšie motívy? Podeľte sa s nami v komentároch!

via miuithemez.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close