SpravodajstvoXiaomi

S touto témou prinesiete do vášho Xiaomi, Redmi či Poco tmavý minimalistický dizajn: Vyskúšajte ju už teraz!

S témou pre vaše Xiaomi, Redmi i Poco sa určite nestratíte. Vyskúšajte motív s názvom Magistic Dark vo vašom smartfóne už teraz!

Smartfóny od spoločností Xiaomi, Redmi i Poco ponúkajú množstvo možností, ako svoj smartfón upraviť. Vďaka správnej téme môžete nielen zmeniť svoju tapetu, ale i rôzne systémové aplikácie, centrum ovládania či tvar a vzhľad ikon. A práve k tomu nám poslúži aplikácia Motívy nachádzajúca sa v každom Xiaomi, Redmi i Poco smartfóne! Poďte sa s nami pozrieť na konkrétnu jednu minimalistickú tému, ktorá sa vám zaručene bude páčiť. Navyše s touto témou viete na smartfónoch s AMOLED, resp. OLED displejom ušetriť i nejaké to percento batérie. A to sa už vyplatí, no nie?

Vyskúšajte tému Magistic Dark už dnes!

V aplikácii Motívy sa nachádza množstvo skvelých a užitočných tém vhodných snáď pre každého používateľa Xiaomi, Redmi i Poco smartfónu. No je tam v skutočnosti také neskutočné množstvo, že sa jeden sám v nich nevyzná. Práve preto pre vás prinášame tip na skvelú tému s názvom Magistic Dark, ktorá je nielen pekne estetická, no má aj svoj úžitok.

Magistic Dark téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Motív Magistic Dark totiž dokáže u smartfónov s AMOLED či OLED displejmi ušetriť i energiu vďaka svojim tmavým tónom v určitých miestach smartfónu. Motív prináša tmavú tapetu no i skvelé tmavé ikony či nové Centrum ovládania, čím šetrí energiu viac ako obyčajná tmavá tapeta. Navyše si viete vybrať medzi dvoma vzhľadmi uzamknutej obrazovky, ktorá vám môže po novom ukázať i niektoré užitočné widgety.

Téma je dostupná pre všetky smartfóny od Xiaomi

Tento skvelý motív šetriaci i vašu batériu dokážeme nájsť v aplikácii Motívy v každom Xiaomi, Redmi i Poco smartfóne bežiacom na nadstavbe MIUI 12 či novšej. Ak by sa však náhodou stalo, že vo vyhľadávači tém nenájdete motív s názvom Magistic Dark, skúste zmeniť región vášho smartfónu a skontrolujte, či sa téma v aplikácii nachádza. Odporúčame vám vyskúšať ako región napríklad Indiu, ktorá má v aplikácii všetky témy bez obmedzenia a nebude vás limitovať i v niektorých funkciách.

Magistic Dark téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Tak čo, ako sa vám páči tento motív s názvom Magistic Dark? Vsadíme sa, že s touto témou ušetríte i nejaké to percento batérie a dodáte svojmu zariadeniu nový a prémiový vzhľad!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close