Sponzorovaný obsahXiaomi

HIMO ZB20 – nekompromisný skladací fatbike s dojazdom až 80 km s ktorým si užiješ kopec zábavy naozaj kdekoľvek

Skladačka HIMO ZB20 od Xiaomi spája unikátnu kompaktnosť mestského bicykla a offroadové vlastnosti poriadneho fatbajku.

Spoločnosť Xiaomi pod svojou podznačkou HIMO len nedávno predstavila novinku v podobe kompaktného skladacieho fatbajku HIMO ZB20. Nový prírastok do rodiny elektrických bicyklov HIMO vychádza z populárnej mestskej skladačky HIMO Z20, no ako je už na prvý pohľad jasné, určený je aj do omnoho náročnejších terénov, ako len do mesta. Model HIMO ZB20 nesklame ani v tých najťažších podmienkach, pričom stále ponúka možnosť jednoduchého prenášania v MHD alebo v kufri vozidla. 

HIMO ZB20 s kupónom „GKBCGCC“ už za 1 116,35 eur nájdeš na Geekbuying.com

HIMO ZB20 – elektrobicykel bez akýchkoľvek kompromisov

himo zb20 2
Zdroj: Geekbuying

Nový fatbajk HIMO ZB20 si od svojho súrodenca vypožičal dizajn skladateľného rámu so zabudovanou vyberateľnou batériou. Takéto riešenie tak aj napriek offroadovým vlastnostiam bicykla umožňuje bezproblémový prenos aj v menšom aute a jednoduché uskladnenie. Samotný rám je však vyrobený z hliníkovej zliatiny čo mu dodáva na tuhosti a pevnosti, no zároveň znižuje celkovú hmotnosť bicykla. Tá však aj so započítaním váhy masívnych 20-palcových kolies so 4-palcovými plášťami nepresiahla váhu 28 kg, čo možno označiť za skvelý údaj. 

himo zb20 3
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Offroadové využitie bicykla však nepodpisuje iba jeho masívna konštrukcia a kolesá s veľkými plášťami ale aj silnejší elektromotor v porovnaní s bežným mestským modelom. Výrobca totižto siahol po 350W elektromotore, ktorý je robustnejší a ponúka vyšší točivý moment pri akcelerácii. V spojení so zabudovanou batériou s kapacitou 10 Ah tak dokáže elektromotor ponúknuť maximálnu rýchlosť 25 km/h. Pri spriahnutí so 6 stupňovou prehadzovačkou od spoločnosti Shimano a zapojení „ľudskej“ sily je pritom dojazd bicykla na úrovni až 80 km. S bicyklom tak môžeš pokoriť aj naozaj veľké výlety bez nutnosti nabíjania po ceste. 

Výrobca samozrejme myslel aj na ďalšie aspekty tohto offroadového modelu, aby zvýšil bezpečnosť a pohodlie jazdy. Nechýba tak veľká odpružená predná hydraulická vidlica, či omnoho pohodlnejšia sedačka. Samozrejmosťou sú kotúčové brzdy vpredu i vzadu, či predné LED svietidlo. Poteší aj prítomnosť zabudovaného stojana a LED displej s dôležitými informáciami o jazde priamo na riadidlách. 

HIMO ZB20 s kupónom „GKBCGCC“ už za 1 116,35 eur nájdeš na Geekbuying.com

Elektrický skladací fatbike HIMO ZB20 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GKBCGCC“ zrazíš jeho cenu až na skvelých 1 116,35 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vyhneš sa tak zbytočnému dlho týždňovému čakaniu a zároveň sa zbavíš nutnosti platiť nezmyselné clo a DPH

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close