SpravodajstvoTIP REDAKCIE

HIMO Z20 – dostupná elektrická skladačka s dojazdom až 80 km aktuálne za neodolateľnú cenu

Hľadáš dokonalý mestský bajk, ktorý by bolo možné nosiť aj v MHD, no zároveň ti uľahčí bežné presúvanie? HIMO Z20 je jednoznačne skvelá voľba

Populárny a stále viac známy výrobca elektrických bicyklov HIMO, patriaci pod krídla spoločnosti Xiaomi, prišiel ešte v lete tohto roku s ďalším zaujímavým modelom – skladačkou HIMO Z20. Tá prišla na trh s naozaj bezkonkurenčnými technickými parametrami a úplne bezproblémovo schová svojich konkurentov do vačku aj po cenovej stránke. Táto skvelá elektrická skladačka s 80 km dojazdom je pritom momentálne dostupná za najnižšiu cenu od jej uvedenia na trh. Na e-shope Geekbuying.com ju totižto aktuálne kúpiš už za 647,02 eur s bezplatným doručením z PL skladu bez ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB657S“.

Skladačku HIMO Z20 za 647,02 eur z PL skladu nájdeš na Geekbuying.com

HIMO Z20 – ideálny spoločník do mesta

himo z20 biely
Zdroj: Geekbuying

Elektrická skladačka HIMO Z20 dokonale spája všetky výhody elektrických a skladacích bicyklov. Skvelá kompaktnosť vďaka možnosti zloženia bicykla v polovici jeho konštrukcie, skladacie riadidlá a malé kolesá dokonale podporujú myšlienku mestského presúvadla, ktoré bezproblémovo zmestíte do MHD, kancelárie, či aj do menšieho auta. Elektrický pohon s kvalitným SHIMANO príslušenstvom je pritom obrovskou výhodou pri presúvaní v rámci mesta, čím je vaša cesta nie len ekologickejšia, ale už častokrát aj rýchlejšia, ako osobná automobilová doprava, či doprava MHD. 

himo z20 zlozeny
Zdroj: Geekbuying

Výrobcovi sa do tohto modelu podarilo vtesnať naozaj skvelú technickú výbavu, ktorú by sme ťažko hľadali aj v násobne drahších elektrobajkoch určených do mesta. Pohonné ústrojenstvo je zložené z 250 W elektromotora s maximálnou rýchlosťou až 25 km/h, čo je na mestskú skladačku naozaj dosť. Elektrovýbavu pritom dopĺňa 6-stupňový prehadzovač od spoločnosti Shimano.

himo z20 prehadzovacka
Zdroj: Geekbuying

Samotný elektromotor je pritom napájaný z batérie s kapacitou až 10 Ah. V praxi sa to preukazuje najmä na čisto elektrickom dojazde na úrovni až 50 km, pričom dojazd s elektrickou dopomocou je na úrovni až 80 km! Bicykel tak nie je nutné dobíjať tak často, ako konkurenta v podobe elektrickej kolobežky, nehovoriac o tom, že bicykel môžete zároveň využívať aj ináč, ako iba mestské presúvadlo.

Výhodou modelu HIMO Z20 je aj to, že jeho batéria je zapustená priamo do konštrukcie rámu bicykla. Vďaka tomu je zabezpečené krytie na úrovni až IPX7. Medzi ďalšie výhody nepochybne patria zabudovaný LED svetlomet, dvojica kotúčových bŕzd20-palcové pneumatiky s vysokým profilom, či dokonca kompaktný LED displej s informáciami o stave batérie a možnosťou voľby jednotlivých režimov jazdy. 

Skladačku HIMO Z20 za 647,02 eur z PL skladu nájdeš na Geekbuying.com

Elektrický skladací bicykel HIMO Z20 momentálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 647,02 eur s bezplatným doručením z PL skladu bez ďalších poplatkov. Pre zrazenie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB657S“. Ku produktu aktuálne dostaneš aj 3 darčeky – športovú šatku, cyklistické rukavice a kapsu pre elektrické kolobežky a bicykle. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close