SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi Redmi: „Čím viac tým lepšie“. Chystaná vlajková loď Redmi pravdepodobne príde s 3 kamerami

Posledné týždne sa o chystanej vlajkovej lodi z kuchyne spoločnosti Redmi, ktorá patrí pod krídla Xiaomi, píše vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že predstavitelia spoločnosti sú oveľa zhovorčivejší v spojitosti s high-end smartfónom Redmi ako doposiaľ.

Vlajková loď Redmi pravdepodobne príde s 3 kamerami

Najnovšie, prostredníctvom sociálnej siete Weibo, CEO spoločnosti Redmi odpovedal na viacero otázok fanúšikov spoločnosti. Jednou z nich bola aj otázka týkajúca sa zadnej kamery, či telefón dostane do vienka 2 alebo 3 snímače. Lu Weibing odpovedal:

„Viac je lepšie.“

Hoci jeho odpoveď nie je jasnou, tak možno z nej dedukovať, že zariadenie príde s 3 kamerami. Ďalšie špecifikácie zariadenie sú však veľkou neznámou, teda okrem procesora Qualcomm Snapdragon 855. Na druhej strane, CEO Redmi dávnejšie hovoril, že telefón ponúkne dlhšiu výdrž ako Meizu 16S, a to aj napriek tomu, že poskytne väčší displej. Zároveň hovoril aj o tom, že je možné, že zariadenie bude výkonnostne lepšie na tom ako Xiaomi Mi 9 smartfón.

Zdroj: Weibo

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close