SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi Redmi: „Čím viac tým lepšie“. Chystaná vlajková loď Redmi pravdepodobne príde s 3 kamerami

Posledné týždne sa o chystanej vlajkovej lodi z kuchyne spoločnosti Redmi, ktorá patrí pod krídla Xiaomi, píše vo zvýšenej miere. Dôvodom je, že predstavitelia spoločnosti sú oveľa zhovorčivejší v spojitosti s high-end smartfónom Redmi ako doposiaľ.

Vlajková loď Redmi pravdepodobne príde s 3 kamerami

Najnovšie, prostredníctvom sociálnej siete Weibo, CEO spoločnosti Redmi odpovedal na viacero otázok fanúšikov spoločnosti. Jednou z nich bola aj otázka týkajúca sa zadnej kamery, či telefón dostane do vienka 2 alebo 3 snímače. Lu Weibing odpovedal:

„Viac je lepšie.“

Hoci jeho odpoveď nie je jasnou, tak možno z nej dedukovať, že zariadenie príde s 3 kamerami. Ďalšie špecifikácie zariadenie sú však veľkou neznámou, teda okrem procesora Qualcomm Snapdragon 855. Na druhej strane, CEO Redmi dávnejšie hovoril, že telefón ponúkne dlhšiu výdrž ako Meizu 16S, a to aj napriek tomu, že poskytne väčší displej. Zároveň hovoril aj o tom, že je možné, že zariadenie bude výkonnostne lepšie na tom ako Xiaomi Mi 9 smartfón.

Zdroj: Weibo

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Lu Weibing Redmi Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close