SpravodajstvoXiaomi

CEO Redmi prezrádza ďalšie špecifikácie prichádzajúceho smartfónu K30

CEO Redmi počas krátkeho brífingu zdieľal ďalšie informácie týkajúce sa zariadenia Redmi K30. Potvrdil 5G konektivity a duálnu selfie kameru.

Redmi K20, resp. Xiaomi Mi 9T sú aktuálne jedny z  najpopulárnejších modelov od spoločnosti Xiaomi. Už dlhšiu dobu sa spomína nová generácia smartfónov Redmi K30, o ktorej však moc toho aktuálne ešte nevieme. Jedna z posledných informácii, ktorá bola spomínaná je, že zariadenie bude predstavené aj v 5G verzii. Zároveň CEO spoločnosti Redmi povedal, že: „nemajte obavy Redmi K30 je na ceste“, čím jasne naznačil, že smartfón bude pravdepodobne predstavený ešte v  tomto kalendárnom roku.

Najnovšie portál GSMarena.com prišiel s  reportom, v  ktorom poukazuje na krátky brífing CEO-a spoločnosti Redmi, Lu Weibing-a, počas ktorého v krátkosti hovoril o pripravovanom smartfóne Redmi K30.

Redmi K30 prezentacia_1
Zdroj: GSMarena.com

CEO spoločnosti potvrdil informácie týkajúce sa 5G podpory,  kde zároveň doplnil, že smartfón bude podporovať 5G konektivitu v  režime SA/Standalone a NSA/ Non-standalone (smartfón bude tak schopný pracovať s dvoma typmi mobilných sietí). Telefón bude ďalej kompatibilný aj s existujúcimi 4G sieťami. Zároveň malo byť povedané aj to, že hoci smartfóm Redmi K30 nebude najlacnejším 5G zariadením na trhu, ale aj napriek tomu bude zachovaná cenová politika spoločnosti.

Redmi K30
Zdroj: Weibo (Lu Weibing)

Okrem toho fotografia, ktorá sa dostala na verejnosť z krátkeho brífingu odhaľuje (viď fotografia vyššie), že telefón bude vybavený duálnou selfie kamerou umiestnenou v displeji zariadenia. CEO spoločnosti následne na sociálnej sieti Weibo zdieľal produktovú fotografiu zariadenia približujúcu prednú selfie kameru.

Redmi K30_2
Zdroj: Weibo (Lu Weibing)

GSMarena.com ďalej píše, že sa objavilo niekoľko špekulácií ohľadne špecifikácií zariadenia. Tou najzaujímavejšou však je typ použitého procesora. Hoci sa má jednať o procesor z kuchyne spoločnosti Qualcomm, tak by to nemal byť Snapdragon 855+, ale čipset 7250.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close