Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

AnTuTu: Xiaomi je kráľom výkonnosti smartfónov strednej triedy. Má 6 telefónov medzi TOP 10

V kategórii smartfónov strednej triedy dominuje spoločnosť Xiaomi. Medzi 10 najvýkonnejšími smartfónmi má až 6 zástupcov.

Keď príde reč na smartfóny, tak v mnohých oblastiach Xiaomi je ďaleko pred konkurenciou. Obzvlášť v prípade pomeru cena : výkon. Spoločnosť AnTuTu zverejnila rebríček 10-najvýkonnejších smartfónov v kategórii vlajkových lodí a smartfónov strednej triedy. Spoločnosti Xiaomi sa obzvlášť darilo v rámci kategórie smartfónov strednej triedy, kde je jednoznačne dominantným hráčom. Ešte predtým, ako prejdeme k spomínanej kategórii, tak nižšie si môžete pozrieť tie najvýkonnejšie smartfóny z kategórie prémiových smartfónov.

AnTuTu_10 najvykonnejsich smartfonov na trhu
Zdroj: AnTuTu

Poďme sa teraz pozrieť na kategóriu smartfónov strednej triedy, v ktorej jednoznačne dominujúcou je značka Xiaomi spolu s dcérskymi spoločnosťami. Ako môžete nižšie vidieť, tak víťazom tejto kategórie je zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktoré dosiahlo 290-tisíc bodov. Za ním nasleduje Xiaomi Mi Note 10 a Mi 9T. V rámci prvej desiatky nájdeme ešte smartfóny Xiaomi Mi 9 SE, Mi 9 Lite a Redmi Note 7 Pro.

AnTuTu_najvykonnejsi smartfon strednej triedy
Zdroj: AnTuTu

Na to, aby zariadenia boli zaradené do celkového hodnotenia, tak museli byť testované minimálne 1 000-krát. Výsledné skóre nie je najvyšším dosiahnutým výsledkom, ale priemerným skóre všetkých testovaných smartfónov daného modelu. Rebríček je zostavený zo zariadení, ktoré sú dostupné len na globálnom trhu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close