ANDROIDSpravodajstvo

Zrušená Android Nokia XL2 akoby vypadla 930 z oka

Nokia X séria Android zariadení boli veľmi sľubné zariadenia, ktoré mali mat zastúpenie v podstate každom segmente od low-end až po high-end smartfóny, ktoré avšak pôvodne fínsky gigant plánoval uviesť pravdepodobne s operačným systémom Android. Dokazuje to aj najnovšie uniknutý obrázok Nokie XL2, ktorá podľa navigačných tlačidiel mala v útrobách ukrývať nie Windows Phone, ale operačný systém Android.

Zrušená Android Nokie XL2

Ako na obrázkoch môžete vidieť jedná sa o zariadenie, ktoré môžeme kľudne nazvať „dvojičkou“ Nokia Lumie 930 – podobný metálový rámček, podobná hrúbka ako aj rozmery. V princípe na prvý pohľad identické zariadenia, teda okrem navigačných tlačidiel ktoré jednoznačne nezapadajú do konceptu Windows platformy.

Čo na to hovoríte, ako by dnes vyzerala fínska spoločnosť Nokia keby sa vybrala smerom Android zariadení a nie na cestu spolu s Microsoftom?

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close