TECHNOLÓGIE

Zoznámte sa s novým Surface Pro 6, Surface Laptop 2, Surface Studio 2 a slúchadlami Surface Headphones od Microsoftu

Spoločnosť Microsoft na dlhoočakávanej konferencií predstavila nové prírastky do rodiny Surface zariadení. Po niekoľko mesačnom špekulovaní ohľadom nových produktov sme sa dočkali nového 2v1 zariadenia Surface Pro 6, nového Surface Laptop 2, Surface Studio 2 a v poslednom rade celkom praktický a vkusný dodatok do Surface rodiny – slúchadlá Surface Headphones. Dizajn všetkých zariadení sa nesie v duchu predošlej generácie, teda až na jedno výnimočné a dlhé roky žiadané farebné prevedenie. Rodina zariadení Surface bude totižto onedlho dostupná aj v krásnom matnom čiernom prevedení.

Surface Pro 6

Nový Surface Pro 6 je výkonnejší ako kedykoľvek predtým. Jeho rýchlosť v niektorých konfiguráciách narástla až o neuveriteľných 67%. Najväčší podiel na náraste výkonu má určite nová 8. generácia procesorov Intel Quad Core. Podobne ako predošlé generácie, Surface Pro 6 je opäť vybavený fantastickým Pixel Sense displejom, ktorý v spojení s vylepšeniami vo Windowse a balíkom aplikácií Office 365 posúva produktivitu na úplne iný level. Za zmienku stojí určite aj to, že aj napriek výkonnejším procesorom, si nová generácia zariadenia Surface Pro zachovala svoju obrovskú výdrž, vďaka čomu sa môžu používatelia tešiť na bezproblémové celodenné používanie.

Surface Laptop 2

Podobne ako vyššie spomenutý Surface Pro 6, aj nová generácia laptopu je vybavená najnovšou generáciou štvorjadrových procesorov od spoločnosti Intel. V prípade Surface Laptopu 2 narástla rýchlosť až o neuveriteľných 85 percent. Spojenie dokonalého dizajnu, dotykovým displejom Pixel Sense a najlepšou klávesnicou a trackpadom v kategórií, sa zo zariadenia Surface Laptop 2 stáva naozaj dokonalé zariadenie pre každého náročného používateľa, ktorý si potrpí na vysokom výkone na cestách. Nová generácia takisto ponúka vynikajúcu výdrž batérie, ktorá sa opäť o čosi zvýšila na fantastických 14,5 hodiny.

Surface Studio 2

Nová generácia zariadenia Surface Studio 2 je historicky najvýkonnejším zariadením z rodiny Surface. Nová generácia poskytuje ešte vyšší výkon, lepšiu jasnosť a kontrast farieb, vďaka čomu sa z obrovskej 28-palcovej dotykovej obrazovky stáva naozajstný nástroj pre grafikov. Grafický výkon narástol vďaka novej generácií čipov od Nvidie o famóznych 50%. Čo sa obrazovky týka, jej jasnosť sa zvýšila oproti staršej generácií až o 38%, zatiaľ čo sa kontrast zvýšil až o 22%. Spoločne s dokonalým perom Surface Pen sa z novej generácie stáva dokonalý nástroj, ktorý dokáže bezproblémovo nahradiť klasické plátno.

Surface Headphones

Nový prírastok do rodiny Surface je už akýmsi doklepnutím dokonalosti, ak ste vlastníkom ktoréhokoľvek zariadenia značky Surface. Úlohou slúchadiel je zabezpečenie ešte lepšieho pohodlia, či už na cestách, alebo v práci. Celkovo sú vybavené až 8 mikrofónmi, ktoré nie len ponúkajú možnosť bezproblémovej komunikácie s Vašimi kolegami, ale aj vynikajúce odhlučnenie. Slúchadlá totižto disponujú až 13 úrovňami ovládania odhlučnenia okolitého zvuku, vďaka čomu si môžete spraviť dokonalé prostredie aj z naozaj hlučného priestoru. Výhodou slúchadiel Surface Headphones je aj to, že ich je možné spárovať s ktorýmkoľvek zariadením prostredníctvom Bluetooth. Ďalšou výhodou je aj neustále načúvanie príkazov pre digitálnu asistentku Cortana, ktorá bude vždy po ruke.

Všetky novo predstavené zariadenia sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavia aj na našom trhu, no určite to nebude skôr ako v roku 2019.

Zdroj: Windows Blog, úvodný obrázok (Microsoft)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close