PC HRY

Zoznámte sa s novým predmetom Port-a-Fort v hre Fortnite. Stavanie obrovských budov Vám zaberie zlomok sekundy

Hráči populárnej batlle royale hry Fortnite si po včerajšej menšej aktualizácií určite všimli nový pripravovaný predmet s názvom Port-a-Fort. Nový predmet sa momentálne ešte v hre nájsť nedá, no do hry sa zrejme dostane už vo štvrtok. Hráčom prinesie obrovskú výhodu v tých najhektickejších chvíľach.

Na čo Port-a-Fort slúži?

Nový predmet slúži na rýchle postavenie obrovských budov a základní, do ktorých sa budete môcť počas akčných súbojov v zlomku sekundu ukryť. Ide o malý granát, ktorý stačí použiť vo chvíli, keď ste ostrelovaný, alebo sa nachádzate v naozaj nevýhodnej pozícii a potrebujete získať výškovú prevahu a taktickú výhodu.

Krátky trailer od spoločnosti Epic Games vyobrazuje reálne použitie nového predmetu v praxi:

Presný dátum nepoznáme, no štvrtok (12.4.) vyzerá najpravdepodobnejšie

Spoločnosť Epic Games ešte presnejšie nepovedala, kedy sa nový predmet do hry reálne dostane, no predpokladaný dátum môžeme aspoň predpovedať, na základe aktualizácií z minulosti. Epic Games po predstavení nového predmetu príliš dlho nečaká a nový predmet sa do hry dostane zväčša 2 až 3 dni po jeho odhalení verejnosti. Keďže hra Fortnite obdržiava pravidelné aktualizácie poväčšinou vo štvrtok, tak v tento deň môžeme podľa všetkého očakávať aj príchod nového predmetu.

Aktualizácia! Nový predmet sa do hry dostal v najnovšej aktualizácií – verzia 3.4.0, ktorá je dostupná už od 11.4.

Herný štýl sa vďaka novému predmetu určite o čosi pozmení, no zrejme sa nebude jednať o nič závažné. Zo začiatku mnoho ľudí odsudzovalo aj predmety ako navádzací raketomet, alebo “ nepoužiteľné automaty „, no oba spomínané predmety sa po pár dňoch ustálili a medzi hráčmi sú s odstupom času naozaj vítané. Aký máte na nový predmet v hre Fortnite názor Vy?

Zdroj: polygon.com, úvodný obrázok (Youtube)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close