SpravodajstvoXiaomi

Zo zariadenia Xiaomi Mi 9X sa pravdepodobne vykľuje smartfón Xiaomi Mi A3

Nie tak dávno sme vám priniesli report o novom zariadení Xiaomi Mi 9X, ktorému sme dávali prívlastok dostupný. Nakoniec to vyzerá tak, že z zariadenia sa vykľuje zariadenie Xiaomi Mi A3.

Xiaomi A3

Renomovaný portál XiaomiToday.com prišiel s reportom, v ktorom píše o novej generácii zariadenia Mi Ax. Reč je konkrétne o zariadení Mi A3.Podľa aktuálne dostupných zariadení Mi A3 by mohol byť smartfónom, ktorý ponúkne veľmi zaujímavé funkcie, konkrétne: 6,4“ AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji, procesor strednej triedy – Snapdragon 675 v kombinácii so 6GB RAM typu LPDDR4X v kombinácii so 64GB úložným priestorom. Zariadenie by ďalej malo disponovať trojicou kamier umiestnených v zadnej stene – 48MP (Sony IMX586) + 8MP + 13MP. V prípade prednej kamery by malo zariadenie disponovať 32MP snímačom Samsung S5KGDC1.

Xiaomi Mi A3_2
Zdroj: xiaomitoday.com

Zariadenie by malo ďalej ponúknuť batériu o kapacite 3300mAh s podporou technológie rýchleho nabíjania Quick Charge 4.0 do 18W. Zároveň, podľa aktuálne dostupných informácií, zariadenie by malo poskytnúť čistý Android 9.0.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close