SamsungSpravodajstvo

Zo vstavaných aplikácií telefónov Samsung, sa začali vytrácať reklamy

Samung začal s odstraňovaním reklám z aplikácií spoločnosti, hlásia používatelia.

Nielen spoločnosť Xiaomi, ale i kórejsky výrobca smartfónov, Samsung, zobrazuje reklamy v rozhraní telefónu naprieč vstavanými aplikáciami. Ide o neduh, ktorý je proti vôli mnohých používateľov. To je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo naprieč aplikáciami spoločnosti, Samsung začal s odstraňovaním reklám, píše portál 9to5google.com.

Koniec reklamám naprieč telefónmi Samsung

Portál konkrétne upozorňuje na vyjadrenia viacerých používateľov naprieč oficiálnym fórom spoločnosti, v ktorom používatelia hlásia, že Samsung začal s odstraňovaním reklám zo vstavaných aplikácií.

„Boli tam bannery pod Samsung Pay, ale teraz všetky zmizli a jediný viditeľný banner je Samsung Pay“ uviedol jeden z používateľov.

Samsung Pay bez reklamneho baneru
Zdroj: community.samsung.com

S rovnakými hláseniami naprieč fórom spoločnosti prichádzajú viacerí kórejskí používatelia telefónov Samsung. Druhým dychom však treba dodať, že miznúce reklamy naprieč aplikáciami spoločnosti, začali už hlásiť aj používatelia z iných regiónov, píše 9to5google.com.

Zdá sa tak, že reklamy sa postupne vytrácajú z aplikácií spoločnosti bez ohľadu na región. Ide o reklamy, ktoré boli prítomnými v aplikáciách ako Samsung Pay, Samsung Health  Samsung Themes, či Samsung Weahter a ďalšie.  Druhým dychom však treba dodať, že nejde o „prekvapenie“ zo strany spoločnosti, že Samsung začal s odstraňovaním reklám. Tento krok spoločnosť v minulosti ohlásila, že plánuje zrealizovať. Zároveň treba povedať, že na to, aby zmizli reklamy z aplikácií spoločnosti, tak používatelia nemusia vynaložiť žiadnu aktivitu. Dôvodom je, že ide o aktualizáciu na strane servera. Inými slovami, ak evidujete vo vašom smartfóne ešte stále reklamy, tak je to len otázka času, kým budú odstránené.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close