Spravodajstvo

Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému

Známy Youtuber, ktorý pôsobí pod pseudonymom Man + River zameriavajúci sa na zvláštny koníček – potápanie a hľadanie vecí, ktoré ľudia stratili našiel pri svojej obľúbenej činnosti utopený smartfón iPhone X.

Spomínaný smartfón disponuje certifikátom IP67 čo znamená, že je vode odolný do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Nuž, ako môžete vo videu nižšie vidieť tak iPhone X vydržal oveľa dlhšie, konkrétne 2 týždne.

Najmilšie na náleze tohto smartfónu však bola prvotná reakcia vlastníčky, ktorá sa nepotešila ani tak svojmu smartfónu, ale dátam, ktoré v ňom mala uložené. Totiž v telefóne mala všetky fotografie svojej malej dcéry, ktoré by boli bez vrátenia smartfónu nenávratne preč.

Zdroj: Twitter, Youtube

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close