SpravodajstvoXiaomi

Známy e-shop prišiel vo svojom blogovom príspevku so správou, že Xiaomi nepredstaví PRO verziu zariadenia Mi 9T

Spoločnosť Xiaomi pred niekoľkými dňami priniesla na trh nový smartfón, Xiaomi Redmi 9T. Skalní fanúšikovia určite vedia, že sa vlastne ani tak „nejedná“ o nový telefón, ale o vernú kópiu smartfónu Redmi K20. Tento krok Xiaomi však nebol pre nikoho prekvapivým, dlho sa totiž špekulovalo, že Redmi K20 smartfón bude dostupný aj s logom Xiaomi, a to hlavne kvôli európskemu trhu. Viacerých však skôr zaskočilo, že Xiaomi nepredstavilo Mi 9T PRO verziu smartfónu.

Dočkáme sa Xiaomi Mi 9T PRO verzie smartfónu? Skôr nie ako áno

Zahraničný e-shop GearBest.com prišiel na svojom blogu s informáciami, že Mi 9T PRO verzia zariadenia nebude predstavená. Odvoláva sa na informácie zamestnanca Mi obchodu vo francúzsku, ktorý hovorí, že spoločnosť sa rozhodla nepriniesť PRO verziu zariadenia pre Európu. Dôvod má byť ten, že by zariadenie príliš konkurovali vlajkovej lodi Mi 9, vrátane pripravovaného smartfónu Pocophone.

Slová zamestnanca Mi obchodu vôbec neznejú ako nereálne, ba naopak. Redmi K20 PRO je totiž smartfón, ktorý ovládol výkonnostné rebríčky, ponúkol novú generáciu skeneru odtlačkov prstov v displeji a podobne. Jediným hendikepom oproti Mi 9 smartfónu je papierovo slabšia kamera a absencia bezdrôtového nabíjania.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky