Spravodajstvo​​Xbox

Známa reštaurácia Taco Bell sa spojila s Microsoftom a prinášajú veľkú akciu

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa známy poskytovateľ občerstvenia Taco Bell niekoľkokrát spojil so spoločnosťou Sony, aby vždy pripravili veľkú akciu pre ich zákazníkov. Konkrétne to bolo trikrát a to v rokoch 2014 až 2016.

Prvýkrát to bolo losovanie o novú hernú konzolu. Išlo o limitovanú edíciu Destiny Bundle, v ktorej sa nachádza biele PlayStation 4. O rok neskôr pripravili súťaž o zlaté PlayStation 4, ktoré bolo taktiež z limitovanej edície. Samozrejme, nezabudli pribaliť hru a tou bola Uncharted: The Nathan Drake Collection. Vlani sme mohli vidieť, ako si tieto dve spoločnosti pripravili súťaž o celý set PSVR. A to v hodnote $499 (421,85€).

Tento rok je tomu však inak. Taco Bell zradilo Sony a pripravili si akciu po boku Microsoftu. Ide o súťaž, kde môžete vyhrať nový Xbox One X, ktorý vám príde spolu s novou Forza Motorsport 7 (október, 2017) a s trojmesačným Xbox Game Pass-om. Je to presne ako v roku 2001, kedy sa stáli tieto dve firmy vedľa seba, aby urobili reklamu pre nový originálny Xbox.

Súťaž bude prebiehať od 31. augusta do 4. októbra. Jedinou podmienkou, aby ste sa zapojili do losovania o túto hernú konzolu je, aby ste si kúpili hocijaký Big Box. Spolu s týmto boxom dostanete unikátny kód, ktorý keď zadáte, môžete vyhrať.

Nanešťastie sa Taco Bell v Európe nachádza iba vo Fínsku, Grécku, Holandsku, Poľsku, Španielsku a v Nemecku. Takže všetkým, ktorí sa dostanú do súťaže, držíme palce!

zdroj: news.xbox.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close