APLIKÁCIE A HRY

Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti

Vo Windows Phone Store sa objavila zaujímavá dvojica aplikácií SpeedChecker Light Metering. Prvá spomínaná aplikácia ponúka jednoduchý spôsob ako zmerať rýchlosť vášho internetového pripojenia (DOWNLOAD/UPLOAD/PING). Následne po zmeraní budete mať prístup k prehľadnému grafickému znázorneniu vlastnosti vášho pripojenie, ako aj  prístup k histórii meraní, vďaka ktorému dokážete porovnať výkyvy vo vašom internetovom pripojení za dlhší časový interval.

Druhou záujmovou aplikáciou, ktorá sa objavilo v obchode je Light Metering, ktorá využíva zabudovaný svetelný senzor vo vrchnej časti vášho telefónu, prostredníctvom ktorého dokáže zmerať množstvo svetla vo vašom okolí.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close