Novinky

Zmena je život a my sa musíme posunúť ďalej – WindowsCentrum.sk sa mení na Vosveteit.sk

Ak patríte medzi našich pravidelných čitateľov tak ste určite postrehli, že pred niekoľkými dňami sme vymenili náš starý web za zbrusu nový. Dôvod tejto zmeny bol veľmi jednoduchý, dizajnovo starý web nespĺňal stále zvyšujúce sa nároky našich čitateľov, teda Vás.  Spolu so zmenou dizajnu však prichádza aj rebranding nášho portálu, ktorý je najvýraznejšou zmenou za posledné 3 roky nášho pôsobenia na internete. Už nás totiž nebudete poznať pod značkou „Windowscentrum.sk“, ale pod značkou „Vosveteit.sk“. Pre Vás, našich čitateľov sa toho veľa nezmení, stále u nás nájdete rovnaký obsah ako doteraz s tým rozdielom, že okrem neho pribudne ďalší. K tomuto kroku nás doviedla jedna krásna myšlienka:

„Opustiť niečo dobré, kvôli ešte lepšiemu netreba ľutovať.“

Windowscentrum.sk je pre nás srdcovka, ktorej mnohí nedávali šancu na úspech a aj napriek tomu sa nám podarilo okolo Windowsu a Windowsu Mobile vybudovať jednu z najväčších ak nie najväčšiu komunitu na Slovensku. Viac ako 60% z Vás chodilo na náš web priamo, neboli sme teda odkázaní na Facebook a ani žiadnu reklamu. Jednoducho ste si nás otvorili pri rannej káve či počas dňa. Na slovenskom internete sme preto patrili a aj patríme medzi unikátne projekty. Dnes hoci už Windows Mobile komunita ja viac menej mŕtva (dôvody prečo je tomu ta netreba rozpisovať), tak aj napriek tomu ste nás neopustili a vidíme, že hoci z mobilného Windowsu ste presedlali na Android tak aj napriek tomu nás navštívite čo pokladáme za najväčšiu vďaku za našu prácu, ktorá nás ženie dopredu.  A tu vznikla myšlienka rebrandingu – chceme viac odzrkadľovať to čo robíme a na čo sa chceme sústreďovať.

Aké máme plány do budúcna?

Plány do budúcna máme veľké. Chceme Vám, našim čitateľom priniesť nové služby. Aktuálne pracujeme na 3 nových projektoch. Jeden sa týka VIDEO obsahu, ktorý sme pre Vás už začali vyrábať a plánujeme ho postupne rozširovať a o ďalších dvoch by sme chceli ešte niekoľko týždňov pomlčať. Vieme Vás však uistiť, že budú stáť za to!

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close