Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

ZLL SG700 MAX – šikovný kompaktný dron až s 28 minútovou výdržou aktuálne dostupný za lákavo nízku cenu

Výdrž na úrovni niekoľkých desiatok minút sa tak často nevidí. V spojení s jednoduchým inteligentným ovládaním sa tak jedná o skvelú kúpu.

Pokukávate po drone s mimoriadne veľkou výdržou batérie, ktorý by zároveň nestál zbytočne veľa peňazí? Čo tak siahnuť po kvalitnom drone SG700 MAX od overeného výrobcu ZLL. Tento model spája tradičnú fotografickú výbavu s kompaktnými rozmermi, jednoduchým ovládaním a v neposlednom rade s mimoriadne dlhou výdržou batérie. Ako to už pri tomto výrobcovi býva zvykom, aj model SG700 MAX sa radí medzi najdostupnejšie kúsky na trhu. Aktuálne si ho totižto môžete zaobstarať už za 73,42 eur s bezplatným doručením bez ďalších zbytočných poplatkov

Dron ZLL SG700 MAX za skvelú cenu nájdete na Cafago.com

Ideálne zábery z vtáčej perspektívy

zll sg700 max 3
Zdroj: Cafago

Dron ZLL SG700 MAX je vhodný na vytváranie amatérskych záberov z vtáčej perspektívy na dovolenkách, či výletoch do prírody. Možnosť natáčať videá v 2K rozlíšení na 25 fps rozhodne nesklame, pričom k dispozícii je možnosť vytvárať fotografie v luxusnom 4K rozlíšení. V určitých situáciách sa môže hodiť aj spodná kamera s HD rozlíšením, ktorá je však primárne určená na optické navádzanie. 

zll sg700 max info
Zdroj: Cafago

Pri cestovaní rozhodne prídu vhod aj minimálne rozmery dronu. V tomto prípade má dron z zloženom stave rozmery iba 15 x 10,5 x 5 cm a váhu iba 190 gramov. Pri cestovaní sa tak nemusíte obávať žiadnej ďalšej obmedzujúcej batožiny, keďže dron pohodlne vmestíte aj do malého ruksaku. 

Netradične dlhá výdrž batérie

Na rozdiel od svojich konkurentov v tejto cenovej kategórii je však model SG700 MAX vybavený mimoriadne veľkou batériou. Tá má kapacitu až 2 000 mAh, čo pri spojení s kompaktným telom a bezkártačovými motormi zabezpečuje výdrž vo vzduchu po dobu až 28 minút. Ak by vám ani takáto porcia nestačila, predajca umožňuje zakúpenie balíka s dodatočnými batériami za zvýhodnenú cenu. 

zll sg700 max
Zdroj: Cafago

Keďže dron patrí cenovo do kategórie najdostupnejších, výrobca myslel aj na to, že si ho zaobstarajú aj úplní amatéri. Od toho sa odvíja aj ľahká ovládateľnosť a prítomnosť pokročilých inteligentných funkcií. Dron je tak možné ovládať aj pomocou smartfónu, ktorý môžete umiestniť priamo do ovládača. Pre elimináciu rizík pri lietaní sú k dispozícii funkcie ako nasledovanie objektu a osôb, automatický návrat domov, či podpora gest a možnosť naplánovania trasy priamo v smartfóne. 

Dron ZLL SG700 MAX za skvelú cenu nájdete na Cafagu.com

Ak vás dron ZLL SG700 MAX zaujal, rozhodne nezabudnite navštíviť e-shop Cafago.com. Ten ho totižto ponúka už za 73,42 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. Pri objednávke však nezabudnite zvoliť bezplatnú dopravu s označením „Duty Free Shipping“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close