Sponzorovaný obsah

Získajte Windows 10 za menej ako 8 EUR počas jesenného výpredaja na GoDeal24.com!

Prostredníctvom GoDeal24 môžete aktuálne získať Windows 10, ale Office v bezkonkurenčnej cene a to už od necelých 8€.

Výpredaj internetového obchodu GoDeal24.com pokračuje aj v týchto dňoch. Spoločnosť ohlasuje jesenné zľavy, vďaka ktorým je možné ušetriť až do 60% z ceny softwaru od spoločnosti Microsoft. Na čo teda ešte čakáte? Windows 10, ale i ďalší software, akým je napríklad kancelársky balíček Office, môžete získať už od pád €.

Windows 10 už do 7,35€

GoDeal24 ponúka aktuálne viacero produktov od spoločnosti Microsoft sa zlomok pôvodnej ceny. Ide napríklad o Windows 10, ktorý môžete aktuálne kúpiť už od 7,35€. Samozrejme, v ponuke obchodu je dostupný aj ďalší software, akým je napríklad kancelársky balíček Office, ktorý môžete získať už od približne 23€.

Tieto produkty môžete získať vďaka kupónu SGO60 so zľavou až 60%

Obchod rovnako ponúka aj možnosti kúpy rôznych balíkov produktov od spoločnosti Microsoft, kde si môžete zvoliť vami preferované dvojice produktov v zľave. Všetko, čo potrebujete následne k uplatneniu zľavy, je vložiť v košíku zľavový kód SGO60. Následne dôjde k zrazeniu cenu.

Rovnako treba spomenúť, že obchod ponúka viacero spôsobov platieb, samozrejme s možnosťou bezplatného doručenia produktu. Obchod v závere dodáva, že aktuálna ponuka je časovo limitovanou a preto dlho neodkladajte kúpu produktu, ak o neho máte záujem.

V prípade, ak narazíte na nejaké problém v procese kúpy produktu, tak neváhajte kontaktovať podporu obchodu prostredníctvom elektronickej pošty, service[@]godeal24.com.

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GoDeal24.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close