Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Zeblaze Ares – športové inteligentné hodinky s vodotesnosťou do 30 metrov aktuálne so šialene nízkou cenou

Bezproblémová konektivita vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 a štýlový športový dizajn hodiniek Zeblaze Ares si určite zaľúbiš.

Pokukávaš po vhodných inteligentných hodinkách, ktoré by dokonalo sadli ku tvojmu „športovému ja“? Inteligentné hodinky Zeblaze Ares s naozaj parádnym športovým dizajnom, špičkovou konektivitou a vodotesnosťou až do 30 metrov aktuálne kúpiš už za 20,39 eur s kupónom „CC4898“ a s bezplatným doručením.

Hodinky Zeblaze Ares za skvelých 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Štýlový retro dizajn

zeblaze ares 5
Zdroj: Cafago

Hodinky Zeblaze Ares sa vyznačujú nie len svojim športovou stránkou, ale aj čiastočným retro dizajnom, ktorý určite ulahodí oku väčšiny z vás. Štíhly 1,3-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov však aj napriek svojmu čiastočnému retro vzhľadu dokáže zobraziť viac než len dostatok informácií o tvojich športových aktivitách. 

Kopa športových režimov 

zeblaze ares 3
Zdroj: Cafago

Hodinky Zeblaze Ares podporujú až 13 bežných športových režimov. Hodinky počas športových aktivít zbierajú všetky dostupné dáta, aby ste mali dokonalý prehľad o svojom cvičení. Samozrejmosťou je aj sledovanie srdcového tepu, či spánkový monitoring. Za zmienku stojí aj vodotesnosť až do skvelých 30 metrov, takže s kúpaním si hodinky Zeblaze Ares poradia ľavou zadnou. 

Špičková pripojiteľnosť a dlhá výdrž batérie

zeblaze ares 2
Zdroj: Cafago

Veľkou prednosťou hodiniek Zeblaze Ares je aj ich skvelá pripojiteľnosť a výdrž batérie s kapacitou 170 mAh. Špičkové pripojenie Bluetooth 5.0 zaručuje stabilný a rýchly bezdrôtový prenos informácií medzi smartfónom a hodinkami, no zároveň predlžuje výdrž batérie, ktorá je v tomto prípade na úrovni až 15 dní

Hodinky Zeblaze Ares za skvelých 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Hodinky Zeblaze Ares s výdržou až 15 dní a vodotesnosťou až do 30 metrov momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com už za skvelých 20,39 eur s kupónom „CC4898“ a bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. Zľava sa vzťahuje na všetky 3 farebné vyhotovenia. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close