ANDROIDAppleHrySpravodajstvo

Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne

Keď sa povie mobilné hry tak mnoho hráčov, najmä tých počítačových mávne nad nimi rukou so slovami, že je to predsa smartfón, ktorý neponúka taký komfort ako PC alebo herná konzola, a práve preto nikdy nebude o ne taký enormný záujem. Nuž nie je tomu tak, teda aspoň v tomto prípade.

Najnovšie sa vývojári hry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) z Tencet Games pochválili štatistikami, ktoré hovoria sami za seba – 20 miliónov aktívnych hráčov denne si zahrá PUBG na svojom smartfóne. Tieto štatistiky pritom neobsahujú hráčov z krajín ako je Čína, Japonsko a Kórea. Reálne čísla aktívnych hráčov tak môžu byť výrazne „zelenšie“.

Nedávno v rámci tejto populárnej hry začala 3. sezóna príchodom mapy Sanhok. Spoločnosť zároveň potvrdila, že 2. sezónu si zahralo viac ako 130 miliónov hráčov z viac ako 200 krajín.

Ak by ste si chceli zahrať jednu z najpopulárnejších ak nie najpopulárnejšiu hru na svete na svojom smartfóne tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazov nižšie odkiaľ ju môžete stiahnuť do vášho smartfónu.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Tencent Games
Price: Free+

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Zdroj: MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close