ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Neprehliadajte Android aplikáciu Smash! Umožňuje jednoduché zdieľanie súborov bez otravných obmedzení

Žiadna registrácia, žiadne dátové limity a jednoduché ovládanie

Zdieľať súbory medzi zariadeniami je dnes možné rôznymi spôsobmi. Jedným z najefektívnejších spôsobov je však prostredníctvom rôznych jednorazových služieb, kde nahráme súbor a pošleme na neho odkaz konkrétnej osobe. Vo väčšine prípadoch však tieto služby sú platenými, a v prípade ak nie, tak je tam niekoľko limitov. Napríklad je obmedzená rýchlosť sťahovania, či veľkosť súboru, ktorý môžeme zdieľať. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti vcelku zaujímavú aplikáciu, Smash File Transfer, ktorá je bez obmedzení

Jednoduché zdieľanie súborov

Smash File Transfer je vskutku jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje zdieľanie súborov bez obmedzení. Aplikácia funguje na veľmi jednoduchom princípe. Po jej otvorení a udelení potrebných oprávnení, aby mohla pristupovať k úložnému priestoru, vyberiete súbory, ktoré chcete zdieľať a následne ich odošlete do ďalšieho zariadenia.

Smash: File transfer
Smash: File transfer
Developer: Smash & Co
Price: Free

Po otvorení aplikácie uvidíte ikonu Smash, na ktorú je potrebné kliknúť. Následne budete presmerovaný do vstavaného správcu súborov aplikácie. Do pozornosti vám dávame vrchné menu, kde sa môžete prekliknúť medzi fotografiami, zvukom, videami, dokumentmi a ďalšími sekciami.

Následne, stačí už len zvoliť dokument, ktorý chcete odoslať. Po krátkej chvíli sa vami zvolený obrázok, video, a podobne, nahrá na server (odkiaľ je po 7 dňoch automaticky vymazaný), a potom môžete zdieľať odkaz, napríklad pomocou e-mailu, funkcie Pokračovať na PC a podobne. 

V druhom zariadení stačí kliknúť len na odkaz a následne dôjde k prebratiu odoslaných dát

zdielanie suborov zo smatfonu
Zdroj: Vosveteit.sk

Skvelou vlastnosťou aplikácie je, že je možné prostredníctvom nej zdieľať aj veľké súbory pričom ich aplikácia šifruje. Aplikácia okrem iného nevyžaduje žiadnu registráciu alebo niečo podobné. Jednoducho viete zdieľať touto cestou súbory z vášho smartfónu prostredníctvom pár klikov. Dostupnou je mimochodom kompletne zadarmo. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close