APLIKÁCIE A HRY

Ako zastaviť notifikácie ohľadom aktualizácie na Windows 10

Ako sme už o tom viackrát písali, Microsoft naozaj tvrdo tlačí na to, aby dosiahol čo najväčší počet uživateľov pre svoj nový Windows 10. Aktualizácia na Windows 10 sa stala v klasifikácii aktualizácii „odporúčanou“, čo prakticky znamená, že budete o nej stále upovedomovaný.

Určite to všetci, čo používate nižšie verzie Windowsu poznáte. To malé okienko, čo vám stále napravo dole vyskakuje a upozoňuje vás na dostupnú aktualizáciu. Ak aktualizáciu nechcete a nechcete byť o nej ani upovedomovaný, tak máme pre vás riešenie.

Tým riešením je aplikácia od Steva Gibsona, ktorý vytvoril malú aplikáciu s menou Never10 (nikdy10), ktorá zablokuje všetky notifikácie a možné inštalácie Windowsu 10 na Windowsoch 7 a 8.1.

Samozrejme, ak budete chcieť Windows 10 niekedy nainštalovať, aplikácia vám to umožní.

Aplikáciu si môžete stiahnúť na tomto linku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close