Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Zapíšte si dátum 19. september! Xiaomi predstaví jeden z najočakávanejších smartfónov Xiaomi Mi 8 Youth

Xiaomi Mi 8 Youth je na spadnutie. Posledné dní sme mohli byť svedkami masívneho úniku informácií o tomto pripravovanom smartfóne, ktorý vychádza z populárnej línie zariadení Mi 8.  Napríklad necelá dva dni dozadu sa na internet dostali obrázky zariadenia, ktoré odhaľujú kompletný dizajn.

Najnovšie sme sa dozvedeli z oficiálneho zdroja dátum, ktorý hovorí, že zariadenia bude oficiálne predstavené už o pár dní, konkrétne 19. septembra.

Xiaomi Mi 8 Youth predstavenie 9. september
Zdroj: XiaomiToday.com

Aké špecifikácie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth môžeme očakávať?

Nuž, berte tieto informácie s nadhľadom, spoločnosť ich totiž zatiaľ oficiálne nepotvrdila. Zákulisím však kolujú informácie, ktoré hovoria o tom, že smartfón ponúkne 6,26“ displej s rozlíšením 2280 x 1080 bodov s pomerom strán 19:9. Nebude chýbať ani populárny výrez. Čo sa týka hardwaru tak sa môžeme tešiť na procesor Qualcomm Snapdragon 710, ktorému bude sekundovať viacero variantov zariadenia – 4GB/6GB/8GB RAM. Čo sa týka úložného priestoru tak tu môžeme rovnako očakávať 3 rôzne varianty – 32GB/64GB/128GB s možnosťou jej rozšírenia prostredníctvom hybridného slotu (SIM/SD karta). Smartfón by mal zároveň prísť s  Androidom 8.1 Oreo a nemala by chýbať ani 4G VoLTE podpora.

Čo sa týka selfie kamery tak tá by mala mať rozlíšenie 24MPx. Zadná strana by mala ponúknuť dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 12MPx a podporou 4K videí. Zariadenie by malo byť poháňané akumulátorom o kapacite 3500mAh. Nemala by chýbať ani podpora Quick Charge 3.0 technológie.

Určite nie menej zaujímavým faktorom pri výbere nového smartfónu je aj cena. Tá by sa mala v tomto prípade pohybovať na úrovni 290USD, teda niečo okolo 250EUR.

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close