APLIKÁCIE A HRY

Zahrajte si Pocket Tanks

 

Ak máte radi hry typu Worms, tak hra od vývojárskeho štúdia BlitWise Productions, LLC  Vás určite poteší. Pocket Tanks je jednoduchá hra, v ktorej ovládate v teréne svoj tank, a pomocou rôznych zbraní sa snažíte čo najpresnejšie zasiahnuť svojho protivníka. Za každý zásah získavate body. Víťazom sa stáva hráč, ktorí nahrá najviac bodov. V ceste Vám však stojí terén, a ak si nastavíte, tak aj sila a smer vetra. Na výber máte zbrane ako Napalm, Firecracker, Skipper, Cruiser, Dirt Mover. Vo FREE verzií je ich celkovo 35, ďalšie získate upgradom hry na verziu DELUXE.

 

Hrať môžete proti počítaču, v lokálnej WiFi sieti proti priateľovi, prípadne online proti hráčom z celého sveta. K dispozícií je aj hra pre dvoch hráčov na jednom zariadení. Nižšie si môžete pozrieť gameplay.

 

 

Počas nášho testovania sme narazili na občasné pády hry. Veríme, že autori túto chybu v ďalších verziách odstránia. Hra je vo Windows phone store k dispozícií zdarma.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close