APLIKÁCIE A HRY

Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

Ešte nemáš žiadne plány na víkend? Si vášnivý hráč počítačových hier a chceš stále skúšať nové hry? V tom prípade máme pre teba výborné správy. Akčnú stredovekú bojovú stratégiu For Honor si so svojimi priateľmi môžeš vyskúšať až do nedele 6. mája.

Ponorte sa do chaosu počas vojny a prebojujte si svoju cestu

For Honor od vydavateľského štúdia Ubisoft, môžme zaradiť medzi naozaj celkom mladé herné tituly, keďže sa na trh dostal iba pred rokom aj 3 mesiacmi. Hra má naozaj rýchly a ambiciózny zážitok, pri ktorom musíte využiť svoje strategické schopnosti, no samozrejme, nevyhnete sa ani tímovej spolupráci a využívaniu vlastných zručností pri inštinktívnych súbojoch na blízko. Každý hráč ocení inovatívny systém ovládania, vďaka ktorému máte takmer úplnú kontrolu nad svojim hrdinom. V hre sa nachádza až 18 špeciálnych hrdinov, pričom každý z nich má svoje špeciálne zbrane a vlastnosti, ktoré môžete v súbojoch využiť vo svoj prospech. Zrovnajte so zemou všetkých vašich súperov a vybojujte si späť svoje územie, slávu a česť.

Multiplayer plný akcie, krvi a tímovej spolupráce

V hre sa nachádza aj naozaj prepracovaný multiplayer, plný brutálnych bojov, pri ktorých sa nevyhnete tímovej spolupráci s vašimi priateľmi. Vašou úlohou je obsadenie bodov záujmu a zavraždenie všetkých nepriateľov.

Váš bojovník, vaše farby

Vyjadrite vašu osobnosť a podnecujte strach vo vašich nepriateľoch prispôsobením každej plochy na vašom brnení. Využite možnosti pre upravenie vašej postavy, sú unikátne a nekonečné.

Hra For Honor bude free-to-play až do tejto nedele, čiže 6. mája. Pokiaľ sa Vás hra osloví, môžete si ju taktiež zakúpiť aj prostredníctvom platformy Steam, kde budú jej verzie v 33%, v niektorých prípadoch až 75% zľave.

Zdroj: Steam

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close