AppleSpravodajstvoZariadenia

Rozmýšľate nad kúpou nového Ipadu Pro? Ak Vám príde ohnutý tak s reklamáciou nepočítajte, je to v poriadku. Je to len estetická vada, hovorí Apple

Mnohí používatelia Apple sa sťažujú na to, že dostali mierne ohnutý iPad Pros. Hoci ohnutie nie je markantné tak aj napriek tomu je mnoho používateľov zo vzniknutej situácie v lepšom slova zmysle „nemilo prekvapených“. Apple sa však bráni, že sa nejedná o vadu.

Za ohnutím stojím výrobný proces

Toto prehnutie je v skutočnosti spôsobené špeciálnym výrobným procesom, v ktorom sa ochladzujú súčasne ako plastové tak aj kovové časti iPadu. Podľa doterajších správ sa zdá, že tento problém sa vyskytuje viac na LTE modeloch LTE ako WiFi verziách. Údajne sa však tomuto problému nevyhli ani majitelia WiFi verzií tabletu. Zatiaľ je ich však výrazne menej.

Nižšie si môžete pozrieť video, v ktorom známy Youtuber JerryRigEverything podrobil tento tablet testu odolnosti. Samozrejme si nedovolil nespomenúť aj „kauzu“ ohnutých zariadení (od 6:30).

Apple priznal, že o probléme vie, ale druhým dychom dodáva, že prehnutie nemá vplyv na funkčnosť tablet, takže vám ho nevyreklamuje. Inými slovami prehnutie nie je vadou, ale dôsledkom výrobného procesu.

Apple ďalej hovorí, že k žiadnym hláseniam zlyhania iPadov Pros kvôli prehnutému teľa nedošlo, takže sa je len estetický. V každom prípade pri kúpe zariadenia, ktorého cenovka je približne 1000 dolárov je minimálne na zamyslenie či je toto zahnutie tabletu akceptovateľné. Ale rozhodnutie necháme na zákazníkoch.

Zdroj: gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close