SpravodajstvoXiaomi

Záhadný Xiaomi sa objavil v čínskej certifikácii, je toto Mi Note 11?

Mi Note 11 je vraj na ceste a v 3C certifikácii sa objavil záhadný smartfón. Je možnosť, že ide práve o spomínaný Mi Note?

Xiaomi nám tento rok prináša poriadne množstvo prémiových smartfónov, a to sme ešte len prešli do druhého kvartálu. Podľa zatiaľ portálu Xiaomiadictos.com je na ceste ďalší prémiový smartfón a keďže spoločnosť sľúbila nástupcu populárneho Mi Note 10, viaceré zdroje si myslia, že Mi Note 11 je na ceste. Čínska certifikácia nám odhaľuje prvé informácie o smartfóne, ktorý je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva.

Záhadný model v 3C certifikácii

3C certifikácia alebo teda China Compulsory Certificate odhaľuje súčasť zariadenia, ktoré sa má objaviť v Číne. Na rozprávanie o európskom zariadení je zatiaľ príliš skoro. Avšak vzhľadom k tomu, že Xiaomi nám tento rok prisľúbilo znovuzrodenie línie Mi Note, do Európy by mohlo zariadenie prísť pod názvom Mi Note 11.

Certifikácia poukazuje na kapacitu batérie, ktorá bude na úrovni 4260mAh. Nejde o úplne vrcholnú hodnotu, rátame však s tým, že Xiaomi ju doplní silnejším nabíjaním, čo by poukazovalo na prémiový model. Nezabúdajme ani na to, že línia Mi Note v prípade smartfónu s číslovkou 10 nebola určená pre Čínu, namiesto toho bol však zaradený do línie Mi CC. Nečudovali by sme sa tak, keby smartfón v Číne prišiel s názvom Mi CC11.

Mi Note 11 3C certifikácia
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Mi Note 11

O smartfóne Mi Note 11 sme počuli už pár dní dozadu, keď sa v spojitosti s 200mpx snímačom začalo rozprávať o smartfóne, ktorý by ho mal získať. Novinka z radu Mi Note by teda mala priniesť i neskutočný snímač kamery, zatiaľ však nie je nič potvrdené. S 3C certifikáciou sa však vynára šanca oznámenia ďalších informácií a teda už čoskoro by sme mohli vidieť, kam Xiaomi s týmto modelom bude smerovať. Rovnako sa hovorilo aj o AMOLED displeji, ktorý však pravdepodobne nikoho neprekvapí. Môžeme však predpokladať, že v prípade Mi Note 11, sa dočkáme vyššej zobrazovacej frekvencie, ktorá je už prítomnou aj v prípade viacerých nových Redmi Note smartfónov.

Už model Mi Note 10 prišiel s prívlastkom fotosmartfónu, keď priniesol neuveriteľnú 108mpx penta kameru. Pôjde „jedenástka“ týmto smerom? A zdá sa vám kapacita batérie dostatočná alebo by ste radšej siahli po vyššej kapacite s pomalším nabíjaním? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close