SpravodajstvoWindowsZariadenia

Začali predobjednávky na HP Lap Dock pre HP Elite x3. Cena vás nemilo prekvapí

HP Elite x3 je jednoznačne najvýkonnejšie Windows 10 Mobile zariadenie na trhu a preto nevyužívať spolu s týmto zariadením aj jednu z jeho hlavných funkcionalít, ktorou je Continuum by bol priam hriech.

Na Microsoft Store sa objavil počas týchto dní HP Lap Dock pre vyššie spomínané zariadenie, ktoré by malo nahradiť klasický notebook a priniesť „schránku“, ktorého výpočtovú techniku bude tvoriť samotný smartfón. Cena tohto zariadenia je 599 dolárov, za ktoré získate zariadenie s týmito parametrami:

·        12.5“ displej s FULL HD rozlíšením s ultratenkými rámčekmi okolo displeja.

·        2 USB Type – C porty, Micro HDMI a jack na slúchadla.

·        Podsvietenú a vode odolnú klávesnicu voči poliatu a odtoku vody spolu s touchpadom.

·        Štvorčlánkovú batériu (46.5 WHr); spolu s USB Type – C adaptérom.

·        Rozmery zariadenia sú: 289 x 201 x 13.8 mm  a váha 1KG.

Čo hovoríte na HP Lap Dock, jedná sa podľa vás o zariadenie ktoré má šancu na úspech či je to skôr len predražený notebook bez procesora?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close