SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Začal sa predávať Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón. Objednať je ho možné aj na Slovensko a Česko

Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón sa dostáva konečne oficiálne do predaja. Smartfón bol pôvodne predstavený ešte začiatkom septembra tohto roka a podľa parametrov by sa mal byť o nie toho najnáročnejšieho zákazníka.

CEO spoločnosti Andy Lee na margo aktuálnej situácie na trhu s Windows zariadeniami vtedy povedal:

„Windows je oveľa lepšie zabezpečený, preto je vhodnejší na B2B. Android môže byť ľahko otvorený. Čoraz častejšie ľudia priam kričia po dostupných zariadeniach. Ak sa spoločnosti chystajú kúpiť tisíce zariadení pre ich pracovnú silu, tak potrebujú dobrú cenu. To je miesto, kde chceme uspieť.“

Dal tak najavo, že jeho cieľovou skupinou budú hlavne firemní zákazníci. Telefón sa však dostal do predaja na Amazone, kde je dostupný spolu aj s poštovným na Slovenku za cenu niečo málo pod 215€. Smartfón ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 210, 2GB RAM, 16GB úložného priestoru (s možnosťou rozšírenia), 8MP hlavný fotoaparát a 5“ displej s HD rozlíšením.

Zdroj: vlastný

Či sa smartfónu na konci dňa podarí uspieť je otázne, totiž za túto cenovku je možné siahnuť už po zariadeniach z kuchyne Microsoftu či spoločnosti Acer. V každom prípade, ak máte staršiu Lumiu a chceli by ste vyskúšať niečo nové tak práve toto je jedná z alternatív.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close