WindowsWindows 10 Mobile

Zac Bowden: „Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí“. Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019

Microsoft dlho mlčal a to aj napriek tomu, že sme mohli v pravideľných intervaloch sledovať správy týkajúce sa nového operačného systému Andromeda OS, s ktorým podľa viacerých zdrojov mal byť predstavený aj Surface Phone.

Andromeda OS v tento rok definitívne nepríde

Developer Steve Trhoughton-Smith, ktorý nedávno leakol informácie týkajúce sa skadacieho Surface tabletu z kuchyne Microsoftu hovorí, že Andromeda OS príde v budúcom roku. Jeho tweet následne doplnil reakciou aj Zac Bowden, v ktorej píše, že oficiálne oznámenie operačného systému Andromeda OS aktuálne nehrozí. Na ďalšie informácie však ostal skúpy.

Andromeda OS je operačný systém, ktorého jadro tvorí samotný Windows 10 a má dopomôcť Microsoftu vytvoriť novú kategóriu zariadení, ktorá by skombinovala výhody smartfónu a počítača.

Zdroj: Twitter, Úvodný obrázok: Twitter (David Breyer)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close