DronyTECHTIP REDAKCIE

Zabudnite na klasických dronov, Kai Deng K130 je miniatúrny dron v tvare vajíčka, ktorý ťa ohúri svojimi schopnosťami a nízkou cenou

Ak patríš medzi nadšenca moderných technológii, potom v tvojej zbierke nesmie chýbať ani taký dron. Čo tak zvoliť dron, ktorý je pomerne malý, na prvý pohľad vyzerá ako také robotické vajíčko a ohúri Ťa svojimi schopnosťami? Ako už tušíš, reč je o drone Kai Deng K130, ktorý vyzerá naozaj zaujímavo, je vybavený skladacím mechanizmom a skutočne netradičným dizajnom.

Produktová fotografia

Dron Kai Deng K130 je vo svojom vzhľade jedinečný. Je to jeden z najmenších dronov, ktorý je vytvorený tak, aby sa doslova zmestil kdekoľvek. Stabilná šesťosová stabilizácia ti aj napriek malým rozmerom zaručí jedinečný a stabilný let. Dron komunikuje na 2,4 GHz frekvencii, takže sa nemusíš obávať, že by diaľkové nemalo dostatočný dosah. V rámci nejakých funkcií mi nedá nespomenúť napríklad režim rýchlosti, v ktorom si môžeš s dronom lietať maximálnou rýchlosťou. 

Revolučný dron Kai Deng K130 v tvare vajíčka a so skvelými parametrami

Kai Deng K130 je vybavený malým ovládačom, ktorý Ti už na prvý pohľad padne do oka. Výrobca skutočné myslí na minimalistické rozmery, aby táto hračka nezaberala veľa miesta. Aj napriek minimálnym rozmerom, ovládač ponúka tlačidlo na vzlet a pristátie drona, no a na druhej strane nájdeme tlačidlo s ďalším pohybovým ovládaním. Samotný ovládač je vybavený špeciálnym tlačidlom, po ktorom stlačení dôjde k automatickému pristátiu drona, takže sa nemusíš obávať, že ho už nikdy neuvidíš, ak Ti dôjde z videnia.

Samotný dron je vybavený LED svetlom, vďaka čomu je ho možné vidieť aj v úplnej tme. Ovládač má dosah až na 40 m, takže sa s dronom dokážeš skutočne vyhrať. Batéria v drone má kapacitu 200 mAh, vďaka čomu dron na jedno nabitie vydrží až 6 a pól minúty. A ozaj, dĺžka nabíjania batérie je iba okolo 40 minút, čo je skutočne krátky čas.

Revolučný miniatúrny dron môžeš teraz kúpiť za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Kai Deng K130 je skutočne výnimočný dron, ktorý je určený pre používateľov, ktorí za drona nechcú utratiť stovky eur a plánujú sa so svojim dronom vyhrať za akýchkoľvek podmienok. Toto lietajúce vajce je teraz navyše v limitovanej akcii, kedy ho môžeš získať až o 37 % lacnejšie. Z pôvodných 48,99 EUR ho tak teraz môžeš získať len za 30,95 EUR a za podmienky využitia kupónu „SK81202“ cena poklesne na 29.16€.

Úvodný obrázok: Youtube

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close