Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Zabudni už na klasický 3,5 mm jack! Špičkové slúchadlá Xiaomi QCY T1 Pro momentálne kúpiš za fantastickú cenu

Na trh sa dostáva ďalší model od značky QCY, ktorý opäť atakuje 20 eurovú hranicu

Spoločnosť Xiaomi, respektíve jej známa podznačka QCY, opäť dokazuje, že aj lacné slúchadlá môžu zaujať skvelým zvukom, dizajnom, ale aj výdržou batérie. Model QCY T1 Pro patrí medzi najlepšie modely značky, pričom ho momentálne kúpiš už za fantastických 19,99 eur

Slúchadlá QCY T1 Pro za 19,99 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Prečo siahnuť práve po slúchadlách Xiaomi QCY T1 Pro?

Najmodernejšie True-Wireless pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje stabilný prenos až do 10 metrov a aktívne sa podieľa na lepšej výdrži batérie. 

xiaomi qcy t1 pro 1
Zdroj: Cafago

Batéria s kapacitou až 750 mAh, ktorá je súčasťou nabíjacieho boxu, zabezpečuje naozaj dlhé používanie až po dobu 18 hodín. Samotné slúchadlá disponujú 40 mAh batériami. 

Vodotesnosť na úrovni IPX4 – nemusíte sa báť behu počas prehánky, či mierneho ošpliechania.

xiaomi qcy t1 pro 3
Zdroj: Cafago

 

Kompaktné rozmery a váha iba 4 g zaručujú, že slúchadlá môžte používať na takmer akékoľvek aktivity. Počas športovania o nich nebudete vôbec vedieť a vďaka špeciálnemu výstupku, ktorý slúži na udržanie v uchu aj počas náročných športových aktivít, sa nemusíte báť toho, že by vám slúchadlá nechcene vypadli z uší. 

Počítať môžte aj s okamžitým pripojením ku vášmu smartfónu, ako aj so skvelou konektivitou a možnosťou telefonovania priamo cez slúchadlá, keďže disponujú aj zabudovaným mikrofónom. Samozrejmosťou je dotykové ovládania priamo na slúchadlách. 

xiaomi qcy t1 pro 2
Zdroj: Cafago

Slúchadlá QCY T1 Pro sú momentálne dostupné v naozaj skvelej akcii na e-shope Cafago.com za 19,99 eur s dopravou zdarma. Len pripomíname, že takúto cenu by ste v našich končinách hľadali márne. 

Slúchadlá QCY T1 Pro za 19,99 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close