SpravodajstvoTIP REDAKCIEWindowsZariadenia

TIP REDAKCIE | Zabijak MacBooku Xiaomi Air v predpredaji!

Počas minulého mesiacu sme vám priniesli viacero informácií o „zabijakovi“ MacBooku od spoločnosti Apple – Xiaomi Mi Book, resp. Air Laptop. A dnes sa tento krásavec dostal do predpredaja v našom partnerskom e-shope GearBest.com za zvýhodnenú cenu, ktorá potrvá do 11. septembra.

Poďme si teraz spolu pozrieť čo môžeme od tohto notebooku očakávať, a prečo by sa ho mala spoločnosť Apple obávať.

Prémiový vzhľad zariadenia Xiaomi Air

Určite vás ako prvé pri pohľade na toto zariadenie napadne, je v kovom prevedení či v plastovom? Odpoveď sa zaručené poteší, jedná sa o plne kovové prevedenie, ktoré je skvostom pre vaše oči. Ako môžete na obrázkoch a videu nižšie vidieť dizajnéri si skutočne potrpeli na kvalitnom a peknom prevedení, ktoré ide v líniách  „čistého“ notebooku bez rušivých elementov.

Výkon na rozdávania

Srdce tohto tátoša netvorí hocijaký procesor, ale Intel Skylake Core M3-6Y30, ktorého architektúra je navrhnutá  14nm technológiou. Procesor pracuje na takte od 0,9 GHz až po 2,2GHz čo oceníte hlavne pri menej náročných aplikáciách či hrách kedy zariadenie pracuje na nižšej frekvencii čím výrazne predlžuje výdrž batéria, ktorej kapacite je 5000mAh (7.4V), a mala by dosiahnúť výdrŽ až 6 hodín prehrávania videa. Procesoru sekunduje 4GB DDR3 operačnej pamäte RAM, ktorá sa postará o bezproblémový chod multitaskingu, ktorej sekunduje úložný priestor s kapacitou 128 GB s možnosťou rozšírenia. O grafický výkon sa vám zase postará grafická karta Intel HD Graphics 515.

Displej s FULL HD rozlíšením

Avšak dominantou tohto zariadenia je IPS obrazovka podporujúca verné zobrazenie plných farieb vo fotografiach, filmoch,… s veľkosťou 12,5“  a s rozlíšením 1920 x 1080 bodov (FULL HD).

Klávesnica vhodná aj do zlých svetelných pomienok

Vášnivých hráčov alebo aj biznis používateľov poteší aj podsvietená klávesnica, vďaka čomu aj za zlých svetelných podmienok vždy trafíte to správne písmeno (resp. šipku), poteší aj inteligentný touchpad podporujúci rôzne gestá.

Xiaomi Air 12 Laptop_3

Nechýba ani USB C-TYPE

Výrobca v rámci konektivity nešetril na kvalitných materiáloch. Určite mnohých poteší USB 3.0, USB konektor C-Type, ktorý nájdete napríklad v najnovších smartfónoch či laptopoch, vďaka ktorému bľezkurýchle nie len že prenesiete dáta, ale aj rýchlo nabijete samotný notebook. Ďalej, v rámci konektivity nechýba samozrejme ani 3.5mm jack, ktorý je štandardom  aj v lacnejších zariadeniach, či slot pre HDMI konektor.  Ďalej v rámci zariadenia nájdete podporu Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth, poteší aj predná kamera, ktorú určite využijete pri skypovaní s vašimi známymi či rodinou.

Xiaomi Air 12 Laptop_konektivita

Video recenzia notebooku Xiaomi Air

Pevne veríme, že vás Xiaomi Air Laptop zaujal, ktorý je dnes dostupný v pred objednávkach za zvýhodnenú cenu v e-shope GearBest.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close