Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Z dielne Microsoftu vyšli inteligentné nohavice

lF2l.nokia_nabijacie_nohavice_jpg-300x175

 

Nie, nepomýlili sme sa a ani sa nejedná o aprílový žart. Z dielne Microsoftu skutočne vyšli inteligentné nohavice, ktoré nie sú otázkou ďalekej budúcnosti, ale najbližších mesiacov čoho dôkazom je ich predpredaj prostredníctvom Amazonu za cenu 340$ (248€).

 

Zatiaľ tieto nohavice nedokážu rozprávať alebo ovládať naše pohyby, ale prinášajú celkom zaujímavé riešenie na stále viac vybíjajúce sa batérie našich telefónov. Áno, je to tak. Nohavice obsahujú bezdrôtovú nabíjačku, takže majú svoju vlastnú batériu. Ďalej aj cievku, ktorá nabíja zariadenia, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. Vzhľadom k tomu, že toto zariadenie predstavil Microsoft, nohavice majú v sebe prakticky celú bezdrôtovú podložku Nokia DC-50.

 

ccao.blesk_inteligentne_hohavice_jpg-300x227

Čo vravíte na nápad z dielne Microsoftu, oslovili by vás takéto nohavice?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close