SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Yvonne Y40D – kvalitné konvertibilné USB 3.0 pre PC a Android zariadenia za neuveriteľne nízku cenu

Jednoduché rozšírenie úložného priestoru na takmer akomkoľvek zariadení? S týmto USBčkom to bude jednoducho hračka.

Trápi ťa nedostatok úložného priestoru v tvojom Android smartfóne, počítači, či inom zariadení so vstupom USB, USB Type-C alebo Micro USB? Rozšírenie úložného priestoru pomocou tohto konvertibilného USB je jednoducho hračka. USB úložisko s 3 rozlišnými portmi yvonne Y40D pritom momentálne kúpiš už za neuveriteľných 16,99 eur s bezplatným doručením v 128 GB konfigurácii!

Yvonne Y40D so 128 GB úložným priestorom za 16,99 eur nájdeš na TomTop.com

Nedostatku úložného priestoru je koniec

USB yvonne Y40D podporuje rozhranie USB 3.0, ktoré zabezpečuje rýchlejšie prenosové rýchlosti na úrovni 20 – 50 MB/s v prípade zápisu a 60 – 100 MB/s v prípade čítania

yvonne y40d usb ulozisko
Zdroj: TomTop

Veľkou výhodou tohto USB je aj trojica zabudovaných portov USB Type-C, USB a Micro USB. Podpora všetkých týchto rozhraní umožňuje prenos dát z takmer akéhokoľvek zariadenia s operačným systémom Android, ako aj s klasickými notebookmi a počítačmi. 

yvonne y40d usb ulozisko 2
Zdroj: TomTop

Rotujúci dizajn plní nie len estetickú funkciu, ale zároveň ochraňuje jednotlivé porty pred prípadným poškodením. Kovová štruktúra samotného USB zároveň pôsobí moderne, pričom zároveň zaručuje dlhšiu životnosť. 

Yvonne Y40D so 128 GB úložným priestorom za 16,99 eur nájdeš na TomTop.com

USB yvonne Y40D so 128 GB úložným priestorom za skvelých 16,99 eur momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com. Za dopravu už tradične neplatíš ani cent navyše. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close