SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Sen šialeného Youtubera sa stal skutočnosťou HoverBike je reálny

YouTuber a inštalatér Colize Furze je známy svojimi šialenými DIY vedeckých projektmi, ale dnes vybudoval hoverbike. Aký si bicykel ktorý pomocou dvoch vrtúľ by mal lietať.

Prekvapujúce je že v skutočnosti to funguje celkom dobre a jazda vyzerá naozaj zábavné. No, až na neustály strach z pádu..Nie je tam žiadny skutočný mechanizmus riadenia celá kontrola v podstate funguje na pohybe tela a to je trocha šialené.

Youtuber tento projekt začal stavať približne v Apríli ako je tomu zvykom nikto mu neveril a každý ho odsudzoval no dnes je tomu inak.

A tu sa konečne dostávame už k funkčnému HoverBiku.

Ako aj sám majiteľ aj mi neočakávame že budete môcť tento bicykel kúpiť v najbližšej dobre, avšak verím že sa na trh dostane čo najskôr.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close