ANDROIDSpravodajstvo

Youtube umožní streamovanie mobilom viacerým používateľom

Ešte v marci tohto roka server Youtube začal informovať svojich používateľov, ktorí mali cez 10 000 odberateľov, že im umožní streamovanie videí prostredníctvom smartfónu, a v týchto dňoch to vyzerá tak, že spoločnosť znižuje túto latku, a to hneď na 1000 odberateľov.

Zdroj: vlastný

V skutočnosti, po podrobnejšom preštudovaní podmienok však budete potrebovať toho trošku viac 1000 odberateľmi to len začína,  ďalšou podmienkou je operačný systém Android vo verzii 6.0 alebo iOS vo verzii 8.0, resp. vyšší a verifikovaný kanál, ktorý môžete overiť cez stránky servera. Poslednou podmienkou je, že ste nemali za posledných 90 dní nijak obmedzené streamovanie videí.

Aplikáciu Youtube môžete stiahnuť cez odkaz nižšie (Oficiálna aplikácia Youtube pre Windows bohužiaľ nie je dostupná).

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free

‎YouTube
‎YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free+

Zdroj: vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close