Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

YouTube pridáva funkciu, vďaka ktorej môžete četovať o videách

YouTube pridal novú funkciu, ktorá je dostupná iba na mobilných zariadeniach. Ide o to, že si môžete s priateľmi zdieľať videá, ktoré si získajú vašu pozornosť a následne o nich komunikovať. To všetko v aplikácií YouTube.

Táto funkcia funguje rovnako ako napríklad aplikácia Messenger, ktorá je dostupná na všetky OS. Stačí, keď zdieľate video s vaším priateľom alebo viacerými, pokiaľ chcete skupinovú konverzáciu. Následne si o ňom môžete písať bez toho, aby ste opustili aplikáciu. Lepšie, ako neustále preklikávanie z aplikácie do aplikácie. Používatelia si môžu tiež odpovedať na zdieľané videá s ďalším videom, stačí iba kliknúť na ikonu a nájsť tú správnu odpoveď.

zdroj: canada.googleblog.com

Táto funkcia bude zabudovaná vo funkcií zdieľanie, kde si budete môcť vybrať zo zoznamu kontaktov v telefónu. Môžete tiež získať priamy odkaz na zdieľanie a pridať nových priateľov do konverzácie.

zdroj: canada.googleblog.com

Na začiatku tohto roka bola táto funkcia dostupná iba v Kanade. No dnes je už testovaná globálne. Pravdepodobne to nenahradí klasické četovacie služby, aké ponúka napríklad Facebook, ale pokiaľ chcete rýchlo zdieľať video, ktoré Vás zaujalo. Toto je pekná alternatíva.

zdroj: theverge.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close