APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Youtube mení zmluvné podmienky. Používateľom AdBlocku hrozí zablokovanie ich účtu

YouTube rozposiela upozornenia o zmene svojich zmluvných podmienok. Používateľom Adblocku hrozí zablokovanie Google účtu.

Niektoré body totižto  používateľov poriadne nahnevali. Po novom vám môže stránka zablokovať účet, v prípade že zistí používanie softwaru na odstránenie reklám. „YouTube môže odstrániť váš prístup ku stránke, alebo prístup vášho účtu google ku všetkému, alebo len časti produktu, ak YouTube verí, že poskytovanie svojich služieb vám už nie je komerčne výnosné,“ píše sa v  oficiálnom vyhlásení, na ktoré upozorňuje portál Gizchina.com. Jasne to znamená, že zamedziť vám nemusia len spomínaný prehrávač, ale aj konto Gmail, Adsense, Adwords a všetky aplikácie spojené s Google svetom. V  upozornení, ktoré Youtube rozosiela sa konkrétne píše:

„YouTube môže ukončiť váš prístup alebo prístup vášho účtu Google k celej alebo časti služby, ak sa YouTube na základe vlastného uváženia domnieva, že poskytovanie tejto služby pre vás už nie je komerčne realizovateľné.“

Vypnite si adblock na YouTube

Odporúča sa, aby ste si čím skôr vypli akýkoľvek software na blokovanie reklám. Väčšina programov umožňuje nastavenie výnimiek, ktoré ich činnosť na vybraných stránkach zastavia. Vyhnete sa tak prípadnému banu od spoločnosti. Viacej informácií sa dozvieme okolo 10. decembra, kedy majú byť zmeny plne uplatnené.

Ako na to?

Vypnutie adblocku je veľmi jednoduché. Rozkliknite si ikonu nainštalovaného programu, kliknite na tlačidlo znázornené nižšie a hotovo!

ako vypnúť Adblock?
zdroj: Redakcia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close