Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Youtube mení vzhľad domovskej stránky. Pozrite sa aké zmeny nastali

Youtube robí zmeny na svojej domovskej stránke. Chce tak prispieť k lepšej prehľadnosti obsahu. Zmeny sa týkajú počítačov a tabletov.

Najznámejší video server na svete, Youtube.com, mení vzhľad domovskej stránky. Zmeny sa dotknú všetkých používateľov počítačov a  tabletov. Informuje o tom samotná spoločnosť prostredníctvom svojho blogu.

Jednoduchší spôsob ako identifikovať zaujímavé videá

Nový výzor domovskej stránky prináša lepší prehľad ohľadne odporúčaných videí ako aj videí z  jednotlivých kategórií. Ako môžete vidieť nižšie, tak na hlavnej stránke hoci je propagovaných menej videí, tak sú väčšie náhľady, vrátane nadpisov a  popisov, ktoré sú dlhšie. Youtube okrem toho píše, že náhľady videí sú v lepšom rozlíšení. Ďalej,  pod videami pribudli ikonky s tvorcami obsahu. Youtube si od toho sľubuje jednoduchšie identifikovanie obľúbených autorov. Dizajnové zmeny sú postupne uvoľňované pre všetkých používateľov.

nový dizajn Youtube
Zdroj: Youtube (nový dizajn Youtube)

Okrem dizajnových zmien Youtube zavádza aj novú možnosť pridania videa do svojho playlistu podľa poradia, v  akom chcete videá sledovať. Môžete si vybrať zopár videí, ktoré si chcete pozrieť ďalej, bez prerušenia videa, ktoré práve sledujete.

Prehravanie videi
Zdroj: Youtube

Youtube ďalej informuje, že používatelia sa môžu v  dohľadnej budúcnosti tešiť na témy, pomocou ktorých si budú vedieť prispôsobiť domovskú obrazovku. Podobne ako tomu je v aplikácii pre Android smartfóny.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Dizajn Nová domovská stránka Vzhľad youtube

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close