Pracovné ponuky
Spravodajstvo

YouTube dosiahol ďalší míľnik! Sleduje ho až 1,8 miliardy aktívnych používateľov po celom svete. Si medzi nimi aj Ty?

Služba YouTube sa podľa slov generálneho riaditeľa dočkala ďalšieho zaujímavého zlomu. K dnešnému dňu totiž YouTube používa až 1,8 miliardy používateľov po celom svete. V podstate nie je žiadnym tajomstvom, že YouTube je aktuálne najväčšia videoplatforma vôbec. Komunita obľúbenej služby neustále narastá a je zaujímavé sledovať, ako rýchlo dokáže naberať nových členov.

YouTube potvrdil, že za posledných 10 mesiacov sa zvýšila užívateľská návštevnosť tejto služby až o 300 miliónov ľudí, čím YouTube aktuálne dosahuje návštevnosť až 1,8 miliardy používateľov. Zároveň je potrebné zmieniť, že toto číslo nezahŕňa neprihlásených používateľov. Vedenie YouTube je presvedčené, že ak by sa do tohto čísla započítali úplne všetci návštevnici, aktuálna návštevnosť tejto služby narastie až na 2 miliardy divákov. S gigantickým nárastom návštevníkov a neustále pribúdajúcimi novými videami, YouTube zamestnáva viac moderátorov, ktorí musia manuálne kontrolovať kvalitu a obsah videí.

YouTube sleduje viac ako 1,8 miliardy aktívnych používateľov z celého sveta

Videoplatforma sa tiež zmienila o nedávnych úspechoch. Medzi ne môžeme určite zaradiť videoklip Despacito, ktorý má už 5 miliárd pozretí a toto číslo neustále narastá. YouTube taktiež rozbehol novú spoluprácu s osobnosťami ako Kevin Hart s či Will Smithom. Video služba má tak určite v tejto chvíli na radosť, pretože všetko nasvedčuje tomu, že súčasný stav služby divákom vyhovuje a v podstate len neustále priťahuje ešte ďalších a ďalších ľudí. YouTube zároveň sprísnil podmienky speňažovania videí a dokonca došlo už aj k radikálnym odstráneniam videí, ktoré podľa YouTube do služby nepatria. Služba sa tak usiluje o ponúknutie čo najlepšieho obsahu pre diváka.

Zdroj: Phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close