SpravodajstvoTIP REDAKCIE

YOUPING Q02 – elektrická kolobežka s výkonom až 500W a kvalitným odpružením za bezkonkurenčne nízku cenu

Spojenie elektrickej kolobežky a malého kompaktného skútru? YOUPING Q02 je skvelou fúziou, ktorá zabezpečuje najlepšiu bezpečnosť a komfort.

Hľadáš ideálne mestské či prímestské presúvadlo, no klasická elektrická kolobežka ti nepríde dostatočne pohodlná, či bezpečná? Ak máš aj ty obavy z bezpečnosti pri jazde na bežnej kolobežke, určite by si nemal prehliadnuť YOUPING Q02 – ideálna kolobežka s prvkami elektrického skútru so špecifikáciami a cenou, ktorej jej budú závidieť aj tie najlepšie elektrické kolobežky na trhu.

YOUPING Q02 s kupónom „GKB574S“ za 361,19 eur z PL skladu

YOUPING Q02

YOUPING Q02 sa oproti bežným elektrickým kolobežkám líši hneď v niekoľkých oblastiach. Ako prvú spomenieme výkon a nosnosť kolobežky. 500W elektromotor je dobrým nie len čo sa maximálnej rýchlosti týka (25 km/h), ale zároveň zaručuje skvelú nosnosť na úrovni až 150 kg

youping q02 4
Zdroj: Geekbuying

Spomenúť však treba ale aj bezpečnosť kolobežky, ktorá je v pri tomto výrobcovi očividne na prvom mieste. Kolobežka je vybavená 10-palcovými širokými pneumatikami s dezénom, dvojitým brzdovým systémom, ako aj systémom E-ABS, ktorý zaručuje brzdnú dráhu iba 4 metre!

youping q02 3
Zdroj: Geekbuying

Taktiež treba spomenúť aj naozaj špičkové odpruženie vpredu i vzadu, čím je zaručená stabilita aj na horšom povrchu, čo sa odráža na vyššej bezpečnosti jazdy a väčšom pohodlí. Samozrejmosťou je aj prítomnosť reflexných prvkov, svetiel vpredu i vzadu, či displej priamo na riadidlách, kde sa nachádzajú základné údaje o jazde. 

youping q02 1
Zdroj: Geekbuying

YOUPING Q02 je aj napriek väčšej batérii s kapacitou až 15 Ah (18 Ah) zabezpečujúcou dojazd od 30 km do 50 km (záleží od typu jazdy, zaťaženia a verzie kolobežky) stále kompaktným zariadením. Zmestíte ju aj do menšieho kufra, pričom bezproblémovo ju odnesiete aj v rukách pri cestovaní MHD, vlakom, či autobusom. V takom prípade určite príde vhod rýchly skladací dizajn, vďaka ktorému máte celú kolobežku zloženú za 5 sekúnd. 

YOUPING Q02 s kupónom „GKB574S“ za 361,19 eur z PL skladu

YOUPING Q02 momentálne nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com za bezkonkurenčných 361,19 eur s bezplatným doručením z poľského skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Kolobežka je dostupná v dvoch verziách s 15 Ah a 18 Ah batériou. V balení sa nachádza teleskopické sedadlo s odpružením ako aj prilba ako darček

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close