NovinkyTIP REDAKCIE

TIP REDAKCIE | Už zajtra končí októbrový výpredaj, v ponuke je aj smartfón s dvomi displejmi

Radi by sme vám dali do pozornosti októbrový výpredaj smartphoneov, gadgetov ako aj príslušenstva pre mobilné zariadenia, ktorý  bude prebiehať už len v priebehu zajtrajšieho dňa v internetovom e-shope GearBest.com.

My sme pre vás vybrali z ponuky niekoľko drobností, ktoré vás môžu zaujať (celú ponuku nájdete na tomto odkaze).

Prvým gadgetom, ktorý nám padol do oka je VR headset RITECH Riem III Virtual Reality 3D, ktorý je možné v tejto akcii získať za necelých 14 € v 59% zľave (je možné k nemu doobjednať za necelých 5 € Bluetooth Gamepade Remote Controller).

Headset ako môžete vo video recenzii nižšie vidieť prichádza s atypickým dizajnom, poskytujúcim viacero vlastností, ktoré inde nenájdete. Napríklad s možnosťou jeho využívania aj s nasadenými okuliarmi. RITECH Riem III tiež prináša viacero jednoduchých vylepšení slúžiacich na spohodlnenie jeho používania. Takouto drobnosťou je napríklad len priestor na uchopenie zariadenia (od 3.5“ do 6“), ktorý je rozdelený čiarou na dve polovice pre jednoduchšie umiestnenie smartfónu.

V balení ďalej nájdete Bluetooth 3.0 ovládač s dosahom 2-10m, ktorý je možné prevádzkovať spolu s headsetom zhruba 40 hodín a to vďaka vstavanej batérii. Rozmery týchto 3D okuliarov sú 17.4 x 14.2 x 10.4 cm a váha pod 300gramov.

nakupujem-button_1

Druhým gadgetom, ktorý nás zaujal sú nadstavce na fotoaparát, s ktorým premení vaše fotografie na nepoznanie. V balení nájdete klasické nadstavce od rybieho oka až po tie, ktoré vám priblížia obraz ako aj urobia širokouhlý záber.

Cena tohto príslušenstva je necelých 10€ aj spolu s poštovným.nakupujem-button_1

Posledným zariadeným, ktoré nám padlo do oka je Android smartphone, ale nie hocijaký – YotaPhone s dvoma displejmi.

Samotný smartfón prichádza so slušnou výbavou – procesorom Snapdragon 801, ktorému sekunduje 2GB operačnej pamäte RAM, 32GB úložného priestoru a grafických chip Adreno 330. Mnohých zamrzí staršia verzia Androidu 4.4, ale na druhej strane poteší displej, teda dva displeje. Na prednej strane zariadenia nájdete 5“ FULL HD displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3, na zadnej strane nájdete zase 4.7“ displej s prívlastkom E-papier (960x 540 bodov) tak isto pokrytý rovnakým ochranných sklíčkom Gorilla Glass 3. Tento displej slúži ako čítačka a sľubuje až 100 hodín prevádzky na jedno nabitie (kapacita batérie je 2500 mAh). Nechýba ani podpora NFC technológie či 4G sietí (1800/2100MHz). Čo sa týka kamery, tak tá hlavná dostala rozlíšenie 8MP, na prednej strane zariadenia zase nájdete 2MP šošovku.

Mimochodom cena tohto zariadenia je 125.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close