SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xioami Mijia G1 – najlacnejší vysávač s mopovaním od Xiaomi je momentálne dostupný za rekordne nízku cenu

Robotický vysávač Xiaomi Mijia G1 2 v 1 však prichádza s technológiami, ktoré by ste v tejto cenovke hľadali márne.

Jeden z najpopulárnejších a zároveň najdostupnejších robotických vysávačov od spoločnosti Xiaomi je opäť dostupný v neodolateľnej zľave. Populárny model Xiaomi Mijia G1, ktorý ponúka aj funkciu mopovania, aktuálne dostupný už za skvelých 140,24 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu

Xiaomi Mijia G1 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Xiaomi Mijia G1 – skvelý pomocník do domácnosti

xiaomi mijia g1
Zdroj: TomTop

Základným pilierom vysávača Xiaomi Mijia G1 je kvalitný japonský motor NIDEC so sacím výkonom na úrovni až 2200 Pa. Sací výkon je však dostupný v 4 variabilných nastaveniach, vďaka čomu si vysávač poradí aj s najväčšími nečistotami, no zároveň je možné ho využívať na každodenné tichučké vysávanie v celej domácnosti. 

xiaomi mijia g1 6
Zdroj: TomTop

Dve muchy jednou ranou

Model Mijia G1 však nie je obyčajným robotickým vysávačom. Aj napriek svojej nízkej cene disponuje aj zabudovaným mopovacím systémom, vďaka čomu je zabezpečené dokonalé čistenie tvrdých podláh vo vašom domove bez nutnosti ďalšieho ručného čistenia. Celý systém mopovania pritom spočíva v handričke z mikrovlákna, ktorá je automaticky vlhčená z 200 ml nádržky na vodu. Samozrejme, k dispozícii je aj regulácia množstva vody pri mopovaní, aby sa dala intenzita dokonale prispôsobiť rôznych typom podláh v domácnosti. 

xiami mijia g1 5
Zdroj: TomTop

Vysoké prahy nie sú problém

Veľkou prednosťou modelu Mijia G1 sú malé rozmery iba 350 x 350 mm a výška iba 82 mm. Vysávač sa tak dostane aj do naozaj stiesnených priestorov, kam by sa väčšina robotických vysávačov ani nedostala. Za zmienku však stojí aj schopnosť pokoriť prekážky do výšky až 17 mm, čím sa pre Mijia G1 stávajú aj vysoké prahy úplnou hračkou. 

xiaomi mijia g1 4
Zdroj: TomTop

Posledným parametrom, ktorý by rozhodne mal zavážiť pri výbere nového robotického vysávača, je výdrž batérie na jedno nabitie. Tá ma v tomto prípade kapacitu 2 500 mAh a vydrží zhruba 90 minút. Pri optimalizovaní trás a dobrom zmapovaní domácnosti aj cez mobilnú aplikáciu si tak dokáže robot pohodlne naplánovať trasu aj vo väčšej domácnosti tak, aby v priebehu pár hodín dokonale vyčistil celú domácnosť. 

Xiaomi Mijia G1 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Robotický vysávač Xiaomi Mijia G1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 140,24 eur s bezplatnou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. Už tradične, pri tomto type dopravy sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom ako clo, či DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close