Spravodajstvo

Spoločnosť Xiaomi predstavilo nové Bluetooth slúchadlo. Stojí menej ako 16€

Spoločnosť Xiaomi patrí v súčasnosti medzi najinovatívnejšie spoločnosti na svete. Každý deň prinášajú nové a nové produkty, napríklad niekoľko dní dozadu spoločnosť Xiaomi predstavila bundumechanizmom vlastného vyhrievania a teraz s k nej pridávajú aj nové bluetooth slúchadlá.

Spoločnosť Xiaomi predstavila nový produkt, ktorý ocenia hlavne aktívni športovciXiaomi Bluetooth Mini Headset slúchadlo. Zaujímavé sú z viacerých uhlov pohľadu, napríklad že slúchadlá je možné pripojiť k dvom zariadeniam súčasne.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlo disponuje certifikáciou IPX4. Znamená to, že im neuškodí ani stret s vodou. Zvukový rozsah slúchadiel je 20-20000Hz a impedancia 16ohm. Doba prehrávania slúchadiel na jedno nabitie je 3 hodiny. Okrem toho disponuje viacerými technológiami ako redukcia okolitého šumu, špeciálnym multifunkčným tlačidlom na prijímanie/odmietanie hovorov, ovládanie hudby, vyvolanie hlasovej asistentky a podobne.

Zdroj: produktová fotografia

Medzi prvými obchodmi, ktoré začali ponúkať toto slúchadlo je internetový obchod GearBest.com, ktorý ho ponúka za menej ako 16€.

Nové Bluetooth slúchadlá od Xiaomi nájdete tu

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Toto je zoznam smartfónov od Xiaomi / Redmi, ktoré ako prvé obdržia testovacie verzie Androidu Q
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close