SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi znenazdajky ohlasuje, že zajtra predstaví nový selfie smartfón

Spoločnosť už zajtra pravdepodobne predstaví prvý smartfón z kuchyne Meitu

V priebehu včerajšieho dňa obehli internet správy týkajúce sa neznámeho zariadenia Xiaomi Mi M1904F3BC, ktoré by mohlo byť prvým smartfónom z dielne Meitu po akvizícii spoločnosťou Xiaomi. Informácie pochádzajú z čínskeho certifikačného úradu TENAA.

V priebehu dnešného dňa spoločnosť Xiaomi znenazdajky oznámila, že zajtra predstaví nový smartfón. Bližšie informácie však o ňom nevieme, okrem posteru zverejneného na sociálnej sieti Weibo. Upozorňuje na to portál 91mobiles.com.

Prvý poster ukazuje selfie fotografiu chlapca, ktorý naznačuje, že telefón bude disponovať kvalitným selfie fotoaparátom.

Xiaomi predstavy nove slefie smartfon
Via 91mobiles.com

Krátko na to bol zverejnený ďalší obrázok naznačuje, ktorý naznačuje, že sa bude jednať o telefón značky Meitu. S informáciou prišiel známy leaker, ktorý si hovorí Ice Universe. Fotografia zariadenia zároveň odhaľuje unikátne riešenie fotoaparátu, ktorý zjavne je „flip“ fotoaparátom.

Xiaomi Meizu
Via 91mobiles.com

Ohľadne kamier aktuálne nevieme toho príliš veľa, ale možno predpokladať, že bude vybavený 48MP kamerou. Či sa tak stane tak to sa dozvieme už v priebehu zajtrajšieho dňa.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close