Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi začalo vypúšťať MIUI 11 nadstavbu pre prvé zariadenia. Má to však háčik

Xiaomi začalo oficiálne vypúšťať aktualizácie MIUI 11 pre prvé zariadenia. Má to však háčik, aktualizácia MIUI 11 je dostupná zatiaľ len pre CN verzie smartfónov.

Spoločnosť Xiaomi v priebehu minulého mesiaca predstavila zbrusu novú verzie nadstavby MIUI 11. Priniesla viacero zmien a vylepšení, od nového typu písma, cez dizajnové zmeny v rozhraní systému až po podporu plnohodnotného Tmavého režimu. Vo všeobecnosti nadstavba MIUI sa stala viac minimalistickejšou a “čistejšou”. Portál gizchina.com   upozorňuje na prvé zariadenia, pre ktoré je aktualizácia dostupná.

Zatiaľ len CN verzie smartfónov

Portál píše, že Xiaomi uvoľnilo aktualizáciu, a nie len pre BETA testerov, v rámci ktorej je dostupná verzia nadstavby MIUI 11.0.1.0. Dostupná však nie je pre každého, ale pre majiteľov telefónov Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi K20 a Xiaomi Mi Mix 2S, ktorí bežia na čínskej verzii ROM.

Dostupnosť nadstavby pre globálne verzie smartfónov zatiaľ nebola oficiálne komunikovaná, ale ako býva u Xiaomi zvykom, tak krátko po uvoľnení aktualizácie pre CN verzie zariadení by mali byť dostupné aj v globálnom meradle.

MIUI 11: Pozrite si prvé reálne náhľady dizajnových zmien z novopredstavenej verzie nadstavby pre Xiaomi a Redmi smartfóny

V prípade ak ste veľmi nedočkavými, tak Vám dávame do pozornosti pilotný projekt spoločnosti, v rámci ktorého sa môžete stať testerom. Nájdete ho na stránkach Xiaomi. V prípade ak bežíte na CN verzii smartfónu, tak si skontrolujete dostupnosť aktualizácie prostredníctvom OTA (Over the Air).

Zoznam zariadení, na ktoré bude aktualizácia dostupná

Nižšie si môžete pozrieť oficiálne komunikovaný zoznam smartfónov, na ktoré bude aktualizácia s nadstavbou MIUI 11 dostupná (pozn. redakcie: zoznam neobsahuje smartfóny, ktoré boli predstavené po 25. septembri. S veľkou pravdepodobnosťou však na ne bude aktualizácie dostupná).

Xiaomi:  Mi 5C, Mi MAX 2, Mi Note 2, Mi MIX, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi Play, Mi Note3, Mi 6X, Mi 6, Mi MIX 2, Mi 8 SE, Mi 8 Youth Edition, Mi MAX 3, Mi CC 9, Mi CC 9e, Mi CC 9 Meitu Custom Version, Mi 8, Mi 8 screen fingerprint version, Mi MIX 3, Mi 8 Explorer Edition, Mi MIX 2S, Mi 9 SE, Mi 9

Redmi:  Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A standard version, Redmi Note 5A high version, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi Note 5, Redmi 6 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 8 Pro

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close